Terminarz PGNiG Superligi - runda zasadnicza

I kolejka (3/4.09.2016r.)

KGHM Metraco Zagłębie Lubin
24:29
Vistal Gdynia
SPR Pogoń Baltica Szczecin
32:13
KPR Gminy Kobierzyce
Energa AZS Koszalin
34:30
KPR Jelenia Góra
AZS Łączpol AWFiS Gdańsk
27:24
UKS PCM Kościerzyna
MKS Olimpia Beskid Nowy Sącz
23:28
MKS Selgros Lublin
KRAM START Elbląg
29:20
MKS Piotrcovia Piotrków Tryb.

II kolejka (10/11.09.2016r.)

Vistal Gdynia
23:20
MKS Selgros Lublin
UKS PCM Kościerzyna
24:24
MKS Olimpia Beskid Nowy Sącz
MKS Piotrcovia Piotrków Tryb.
19:19
AZS Łączpol AWFiS Gdańsk
KPR Jelenia Góra
18:35
KRAM START Elbląg
KPR Gminy Kobierzyce
21:35
Energa AZS Koszalin
KGHM Metraco Zagłębie Lubin
10:0
SPR Pogoń Baltica Szczecin

III kolejka (17.09.2016r.)

SPR Pogoń Baltica Szczecin
24:19
Vistal Gdynia
Energa AZS Koszalin
23:26
KGHM Metraco Zagłębie Lubin
KRAM START Elbląg
33:18
KPR Gminy Kobierzyce
AZS Łączpol AWFiS Gdańsk
31:21
KPR Jelenia Góra
MKS Olimpia Beskid Nowy Sącz
31:30
MKS Piotrcovia Piotrków Tryb.
MKS Selgros Lublin
30:17
UKS PCM Kościerzyna

IV kolejka (24.09.2016r.)

Vistal Gdynia
34:18
UKS PCM Kościerzyna
MKS Piotrcovia Piotrków Tryb.
19:28
MKS Selgros Lublin
KPR Jelenia Góra
25:25
MKS Olimpia Beskid Nowy Sącz
KPR Gminy Kobierzyce
23:25
AZS Łączpol AWFiS Gdańsk
KGHM Metraco Zagłębie Lubin
31:28
KRAM START Elbląg
SPR Pogoń Baltica Szczecin
31:23
Energa AZS Koszalin

V kolejka (01.10.2016r.)

Energa AZS Koszalin
29:33
Vistal Gdynia
KRAM START Elbląg
23:24
SPR Pogoń Baltica Szczecin
AZS Łączpol AWFiS Gdańsk
25:27
KGHM Metraco Zagłębie Lubin
MKS Olimpia Beskid Nowy Sącz
27:28
KPR Gminy Kobierzyce
KPR Jelenia Góra
14:35
MKS Selgros Lublin
UKS PCM Kościerzyna
24:23
MKS Piotrcovia Piotrków Tryb.

VI kolejka (15.10.2016r.)

Vistal Gdynia
30:19
MKS Piotrcovia Piotrków Tryb.
KPR Jelenia Góra
22:21
UKS PCM Kościerzyna
KPR Gminy Kobierzyce
22:32
MKS Selgros Lublin
KGHM Metraco Zagłębie Lubin
34:23
MKS Olimpia Beskid Nowy Sącz
SPR Pogoń Baltica Szczecin
27:18
AZS Łączpol AWFiS Gdańsk
Energa AZS Koszalin
29:27
KRAM START Elbląg

VII kolejka (23.10.2016r.)

KRAM START Elbląg
26:34
Vistal Gdynia
AZS Łączpol AWFiS Gdańsk
28:21
Energa AZS Koszalin
MKS Olimpia Beskid Nowy Sącz
28:33
SPR Pogoń Baltica Szczecin
MKS Selgros Lublin
28:22
KGHM Metraco Zagłębie Lubin
UKS PCM Kościerzyna
19:25
KPR Gminy Kobierzyce
MKS Piotrcovia Piotrków Tryb.
26:28
KPR Jelenia Góra

VIII kolejka (29.10.2016r.)

Vistal Gdynia
32:18
KPR Jelenia Góra
KPR Gminy Kobierzyce
24:26
MKS Piotrcovia Piotrków Tryb.
KGHM Metraco Zagłębie Lubin
28:23
UKS PCM Kościerzyna
SPR Pogoń Baltica Szczecin
21:25
MKS Selgros Lublin
Energa AZS Koszalin
25:23
MKS Olimpia Beskid Nowy Sącz
KRAM START Elbląg
27:25
AZS Łączpol AWFiS Gdańsk

IX kolejka (05.11.2016r.)

MKS Piotrcovia Piotrków Tryb.
26:27
KGHM Metraco Zagłębie Lubin
KPR Jelenia Góra
23:28
KPR Gminy Kobierzyce
UKS PCM Kościerzyna
22:36
SPR Pogoń Baltica Szczecin
MKS Selgros Lublin
30:22
Energa AZS Koszalin
MKS Olimpia Beskid Nowy Sącz
25:34
KRAM START Elbląg
AZS Łączpol AWFiS Gdańsk
20:28
Vistal Gdynia

X kolejka (12.11.2016r.)

Vistal Gdynia
28:14
KPR Gminy Kobierzyce
KGHM Metraco Zagłębie Lubin
40:25
KPR Jelenia Góra
SPR Pogoń Baltica Szczecin
26:20
MKS Piotrcovia Piotrków Tryb.
Energa AZS Koszalin
36:12
UKS PCM Kościerzyna
KRAM START Elbląg
27:26
MKS Selgros Lublin
AZS Łączpol AWFiS Gdańsk
31:22
MKS Olimpia Beskid Nowy Sącz

XI kolejka (19.11.2016r.)

SPR Pogoń Baltica Szczecin
32:25
KPR Jelenia Góra
MKS Piotrcovia Piotrków Tryb.
24:26
Energa AZS Koszalin
KPR Gminy Kobierzyce
17:25
KGHM Metraco Zagłębie Lubin
MKS Olimpia Beskid Nowy Sącz
22:29
Vistal Gdynia
MKS Selgros Lublin
33:32
AZS Łączpol AWFiS Gdańsk
UKS PCM Kościerzyna
21:30
KRAM START Elbląg

XII kolejka (07.01.2017)

Vistal Gdynia
23:21
KGHM Metraco Zagłębie Lubin
KPR Gminy Kobierzyce
17:30
SPR Pogoń Baltica Szczecin
KPR Jelenia Góra
22:28
Energa AZS Koszalin
MKS Piotrcovia Piotrków Tryb.
27:33
KRAM START Elbląg
UKS PCM Kościerzyna
21:29
AZS Łączpol AWFiS Gdańsk
MKS Selgros Lublin
34:20
MKS Olimpia Beskid Nowy Sącz

XIII kolejka(15.01.2017)

MKS Selgros Lublin
26:21
Vistal Gdynia
MKS Olimpia Beskid Nowy Sącz
18:25
UKS PCM Kościerzyna
AZS Łączpol AWFiS Gdańsk
31:25
MKS Piotrcovia Piotrków Tryb.
KRAM START Elbląg
33:26
KPR Jelenia Góra
Energa AZS Koszalin
29:20
KPR Gminy Kobierzyce
SPR Pogoń Baltica Szczecin
27:23
KGHM Metraco Zagłębie Lubin

XIV kolejka (21.01.2017r.)

Vistal Gdynia
27:19
SPR Pogoń Baltica Szczecin
KGHM Metraco Zagłębie Lubin
26:21
Energa AZS Koszalin
KPR Gminy Kobierzyce
26:31
KRAM START Elbląg
KPR Jelenia Góra
30:32
AZS Łączpol AWFiS Gdańsk
MKS Piotrcovia Piotrków Tryb.
31:20
MKS Olimpia Beskid Nowy Sącz
MKS Selgros Lublin
38:20
UKS PCM Kościerzyna

XV kolejka (28.01.2017r.)

UKS PCM Kościerzyna
26:32
Vistal Gdynia
MKS Selgros Lublin
40:30
MKS Piotrcovia Piotrków Tryb.
KPR Jelenia Góra
32:29
MKS Olimpia Beskid Nowy Sącz
AZS Łączpol AWFiS Gdańsk
23:22
KPR Gminy Kobierzyce
KRAM START Elbląg
20:21
KGHM Metraco Zagłębie Lubin
Energa AZS Koszalin
25:17
SPR Pogoń Baltica Szczecin

XVI kolejka (04.02.2017r.)

Vistal Gdynia
16:22
Energa AZS Koszalin
SPR Pogoń Baltica Szczecin
20:26
KRAM START Elbląg
KGHM Metraco Zagłębie Lubin
34:23
AZS Łączpol AWFiS Gdańsk
KPR Gminy Kobierzyce
22:18
MKS Olimpia Beskid Nowy Sącz
MKS Selgros Lublin
39:22
KPR Jelenia Góra
MKS Piotrcovia Piotrków Tryb.
30:30
UKS PCM Kościerzyna

XVII kolejka (11.02.2017r.)

MKS Piotrcovia Piotrków Tryb.
21:31
Vistal Gdynia
UKS PCM Kościerzyna
31:30
KPR Jelenia Góra
MKS Selgros Lublin
35:12
KPR Gminy Kobierzyce
MKS Olimpia Beskid Nowy Sącz
24:24
KGHM Metraco Zagłębie Lubin
AZS Łączpol AWFiS Gdańsk
28:26
SPR Pogoń Baltica Szczecin
KRAM START Elbląg
20:17
Energa AZS Koszalin

XVIII kolejka (18.02.2017r.)

Vistal Gdynia
22:26
KRAM START Elbląg
Energa AZS Koszalin
35:28
AZS Łączpol AWFiS Gdańsk
SPR Pogoń Baltica Szczecin
33:23
MKS Olimpia Beskid Nowy Sącz
KGHM Metraco Zagłębie Lubin
25:22
MKS Selgros Lublin
KPR Gminy Kobierzyce
33:25
UKS PCM Kościerzyna
KPR Jelenia Góra
26:27
MKS Piotrcovia Piotrków Tryb.

XIX kolejka(25.02.2017r.)

KPR Jelenia Góra
24:35
Vistal Gdynia
MKS Piotrcovia Piotrków Tryb.
29:28
KPR Gminy Kobierzyce
UKS PCM Kościerzyna
22:26
KGHM Metraco Zagłębie Lubin
MKS Selgros Lublin
24:19
SPR Pogoń Baltica Szczecin
MKS Olimpia Beskid Nowy Sącz
20:28
Energa AZS Koszalin
AZS Łączpol AWFiS Gdańsk
23:35
KRAM START Elbląg

XX kolejka (04.03.2017r.)

Vistal Gdynia
28:25
AZS Łączpol AWFiS Gdańsk
KRAM START Elbląg
31:22
MKS Olimpia Beskid Nowy Sącz
Energa AZS Koszalin
29:28
MKS Selgros Lublin
SPR Pogoń Baltica Szczecin
29:18
UKS PCM Kościerzyna
KGHM Metraco Zagłębie Lubin
31:23
MKS Piotrcovia Piotrków Tryb.
KPR Gminy Kobierzyce
28:21
KPR Jelenia Góra

XXI kolejka(11.03.2017r.)

MKS Selgros Lublin
28:32
KRAM START Elbląg
MKS Olimpia Beskid Nowy Sącz
22:29
AZS Łączpol AWFiS Gdańsk
KPR Gminy Kobierzyce
21:28
Vistal Gdynia
KPR Jelenia Góra
17:28
KGHM Metraco Zagłębie Lubin
MKS Piotrcovia Piotrków Tryb.
22:33
SPR Pogoń Baltica Szczecin
UKS PCM Kościerzyna
23:31
Energa AZS Koszalin

XXII kolejka 25.03.2017r..)

Vistal Gdynia
25:23
MKS Olimpia Beskid Nowy Sącz
AZS Łączpol AWFiS Gdańsk
24:30
MKS Selgros Lublin
KRAM START Elbląg
36:27
UKS PCM Kościerzyna
Energa AZS Koszalin
30:27
MKS Piotrcovia Piotrków Tryb.
KPR Jelenia Góra
20:35
SPR Pogoń Baltica Szczecin
KGHM Metraco Zagłębie Lubin
33:16
KPR Gminy Kobierzyce

PGNiG Superligi - miejsca 1- 6

XXIII kolejka (2.04.17r.)

Vistal Gdynia
25:17
SPR Pogoń Baltica Szczecin
KRAM START Elbląg
23:21
KGHM Metraco Zagłębie Lubin
Energa AZS Koszalin
20:22
MKS Selgros Lublin

XXIV kolejka (9.04.17r.)

SPR Pogoń Baltica Szczecin
25:21
MKS Selgros Lublin
KGHM Metraco Zagłębie Lubin
24:22
Energa AZS Koszalin
Vistal Gdynia
38:29
KRAM START Elbląg

XXV kolejka (12.04.17r.)

KRAM START Elbląg
29:26
SPR Pogoń Baltica Szczecin
Vistal Gdynia
29:26
Energa AZS Koszalin
MKS Selgros Lublin
17:19
KGHM Metraco Zagłębie Lubin

XXVI kolejka (22.04.17r.)

SPR Pogoń Baltica Szczecin
:
KGHM Metraco Zagłębie Lubin
Vistal Gdynia
:
MKS Selgros Lublin
KRAM START Elbląg
:
Energa AZS Koszalin

XXVII kolejka

Energa AZS Koszalin
:
SPR Pogoń Baltica Szczecin
MKS Selgros Lublin
:
KRAM START Elbląg
KGHM Metraco Zagłębie Lubin
:
Vistal Gdynia

XXVIII kolejka

SPR Pogoń Baltica Szczecin
:
Vistal Gdynia
KGHM Metraco Zagłębie Lubin
:
KRAM START Elbląg
MKS Selgros Lublin
:
Energa AZS Koszalin

XXIX kolejka

MKS Selgros Lublin
:
SPR Pogoń Baltica Szczecin
Energa AZS Koszalin
:
KGHM Metraco Zagłębie Lubin
KRAM START Elbląg
:
Vistal Gdynia

XXX kolejka

SPR Pogoń Baltica Szczecin
:
KRAM START Elbląg
Vistal Gdynia
:
Energa AZS Koszalin
KGHM Metraco Zagłębie Lubin
:
MKS Selgros Lublin

XXXI kolejka

KGHM Metraco Zagłębie Lubin
:
SPR Pogoń Baltica Szczecin
MKS Selgros Lublin
:
Vistal Gdynia
Energa AZS Koszalin
:
KRAM START Elbląg

XXXII kolejka

SPR Pogoń Baltica Szczecin
:
Energa AZS Koszalin
KRAM START Elbląg
:
MKS Selgros Lublin
Vistal Gdynia
:
KGHM Metraco Zagłębie Lubin

Terminarz PGNiG Superligi - mecze o miejsca 7-12

XXIII kolejka

:
MKS Piotrcovia Piotrków Tryb.
33:29
AZS Łączpol AWFiS Gdańsk
KPR Gminy Kobierzyce
25:21
MKS Olimpia Beskid Nowy Sącz
UKS PCM Kościerzyna
27:25
KPR Jelenia Góra

XXIV kolejka

MKS Piotrcovia Piotrków Tryb.
34:22
KPR Jelenia Góra
MKS Olimpia Beskid Nowy Sącz
30:25
UKS PCM Kościerzyna
AZS Łączpol AWFiS Gdańsk
27:23
KPR Gminy Kobierzyce

XXV kolejka

KPR Gminy Kobierzyce
26:29
MKS Piotrcovia Piotrków Tryb.
UKS PCM Kościerzyna
27:22
AZS Łączpol AWFiS Gdańsk
KPR Jelenia Góra
27:26
MKS Olimpia Beskid Nowy Sącz

XXVI kolejka

MKS Piotrcovia Piotrków Tryb.
27:18
MKS Olimpia Beskid Nowy Sącz
KPR Jelenia Góra
29:24
AZS Łączpol AWFiS Gdańsk
KPR Gminy Kobierzyce
24:19
UKS PCM Kościerzyna

XXVII kolejka

UKS PCM Kościerzyna
31:24
MKS Piotrcovia Piotrków Tryb.
KPR Jelenia Góra
23:24
KPR Gminy Kobierzyce
MKS Olimpia Beskid Nowy Sącz
23:22
AZS Łączpol AWFiS Gdańsk

XXVIII

AZS Łączpol AWFiS Gdańsk
27:29
MKS Piotrcovia Piotrków Tryb.
MKS Olimpia Beskid Nowy Sącz
23:18
KPR Gminy Kobierzyce
KPR Jelenia Góra
24:26
UKS PCM Kościerzyna

XXIX kolejka

KPR Jelenia Góra
26:25
MKS Piotrcovia Piotrków Tryb.
UKS PCM Kościerzyna
27:24
MKS Olimpia Beskid Nowy Sącz
KPR Gminy Kobierzyce
24:28
AZS Łączpol AWFiS Gdańsk

XXX kolejka

MKS Piotrcovia Piotrków Tryb.
34:19
KPR Gminy Kobierzyce
AZS Łączpol AWFiS Gdańsk
24:18
UKS PCM Kościerzyna
MKS Olimpia Beskid Nowy Sącz
26:27
KPR Jelenia Góra

XXXI kolejka

MKS Olimpia Beskid Nowy Sącz
29:41
MKS Piotrcovia Piotrków Tryb.
AZS Łączpol AWFiS Gdańsk
21:23
KPR Jelenia Góra
UKS PCM Kościerzyna
27:35
KPR Gminy Kobierzyce

XXXII kolejka

MKS Piotrcovia Piotrków Tryb.
26:29
UKS PCM Kościerzyna
KPR Gminy Kobierzyce
33:20
KPR Jelenia Góra
AZS Łączpol AWFiS Gdańsk
32:24
MKS Olimpia Beskid Nowy Sącz

Terminarz nie jest jeszcze uzupełniony

29

26

Niestety nie udało się naszej drużynie wywalczyć Pucharu Polski. Brązowe medalistki mistrzostw Polski przegrały w meczu finałowym z Metraco Zagłębiem Lubin 26:29. Zobacz zdjęcia z meczu.Finał Pucharu Polski zapowiadał się bardzo ciekawie, bo naprzeciwko siebie stanąć miały... więcej »
Rehasport Clinic

KLUB

historia

Zarząd

Drużyna

hala

LIGA

terminarz

tabela

puchar

MULTIMEDIA

video

foto

AKTUALNOSCI

SPONSORZY

KONTAKT

KLUB KIBICA

SKLEP

Projekt oraz realizacja Agencja Reklamowa aktywwwni.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.

stat4u