EKS START po zgrupowaniu w Cetniewie.

Data dodania artykułu: 2018-07-25 12:32:06

autor zdjęcia: fot. Anna Dembińska

Nasza drużyna EKS START Elbląg w minioną sobotę wróciła z cztero dniowego zgrupowania sportowego w Centralnym Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Cetniewie. W chwili obecnej trenuje na elbląskich obiektach, zajęcia prowadzone są głównie na hali z piłkami ćwiczenia techniczno - taktyczne a także szybkościowe. W najbliższym czasie nasza drużyna rozegra jeszcze mecze kontrolne.
Natomiast w dniach 10-11.08.2018r. (piątek - sobota) ,  Elblągu zostanie rozegrany turniej piłki ręcznej kobiet o Puchar Prezydenta Miasta Elbląga, w którym udział wezmą następujące zespoły:  MKS Perła Lublin, ENERGA AZS Koszalin, GTPR Gdynia, KPR Gminy Kobierzyce i EKS Start Elbląg - gospodarz turnieju. Tydzień później w dniach 17-18.08.2018r. drużyna EKS Start Elbląg weźmie udział w turnieju piłki ręcznej kobiet w Piotrkowie Trybunalskim, w którym, oprócz Startu udział wezmą: KPR Ruch Chorzów, GTPR Gdynia i gospodarz MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski. 
Rozgrywki PGNiG Superligi Kobiet w sezonie 2018/19 drużyna EKS START Elbląg rozpocznie w pierwszy weekend września tj.1/2.09.2018r. meczem na wyjeździe z MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski.

PGNiG SUPERLIGA

EKS START Elbląg - Metraco Zagłębie Lubin

Elbląg

Środa, 19 Wrzesień godzina 18:00

23

21

Porażką zakończyło się wyjazdowe spotkanie z KPR Kobierzyce. Elblążanki prowadziły do przerwy 14:10, ale ostatecznie przegrały 21:23.Nie udał się wyjazd do Kobierzyc elbląskiej drużynie. Po zwycięstwie w Piotrkowie Trybunalskim na inaugurację sezonu oraz nad Perłą Lublin w... więcej »
Rehasport Clinic

KLUB

historia

Zarząd

Drużyna

hala

LIGA

terminarz

tabela

puchar

MULTIMEDIA

video

foto

AKTUALNOSCI

SPONSORZY

KONTAKT

KLUB KIBICA

SKLEP

Projekt oraz realizacja Agencja Reklamowa aktywwwni.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.

stat4u