Nowe twarze w Starcie.

Data dodania artykułu: 2018-07-09 12:25:15

autor zdjęcia: EKS Start Elbląg

Elbląski zespół rozpoczął przygotowania do sezonu 2018/19 PGNiG Superligi Piłki Ręcznej Kobiet. Na poniedziałkowym treningu pojawiły się nowe zawodniczki.

W barwach naszego klubu zobaczymy Joannę Gadzinę. Pochodząca z Nowego Sącza 26-cio letnia zawodniczka występuje na pozycji skrzydłowej. W zeszłym sezonie reprezentowała SPR Pogoń Szczecin.

W Starcie zagra także obrotowa, którą jest Tatjana Trbovic. 26-cio letnia zawodniczka pochodzi z Serbii. Poprzednio występowała w ZORK Jagodina.

Elbląski zespół zasilą również zawodniczki z MKS Truso Elbląg: Paulina Stapurewicz, Wiktoria Tarczyluk oraz Adrianna Wasiak. Aktualnie Stapurewicz przebywa na zgrupowaniu reprezentacji Polski do lat 18, która przygotowuje się do Mistrzostw Świata organizowanych w Kielcach w dniach 7 – 19.08.2018 r.

Witamy nowe zawodniczki w Starcie Elbląg !

Terminarz nie jest jeszcze uzupełniony

25

26

Niestety nie udało się drużynie KRAM Startu powtórzyć sukcesu sprzed roku. W sobotę, w hali przy ul. Grunwaldzkiej 135, KRAM Start przegrał przed własną publicznością z drużyną ENERGA AZS Koszalin i ostatecznie zajął czwarte miejsce w rozgrywkach PGNiG Superlig Kobiet w... więcej »
Rehasport Clinic

KLUB

historia

Zarząd

Drużyna

hala

LIGA

terminarz

tabela

puchar

MULTIMEDIA

video

foto

AKTUALNOSCI

SPONSORZY

KONTAKT

KLUB KIBICA

SKLEP

Projekt oraz realizacja Agencja Reklamowa aktywwwni.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.

stat4u