Rusza kampania crowdfundingowa #MocnoStartElblag !

Data dodania artykułu: 2018-07-09 11:24:12

autor zdjęcia:

Od dzisiaj każdy kibic i sympatyk Startu Elbląg może wesprzeć klub poprzez portal Wspieram.to. Klub rozpoczął projekt crowdfundingowy pod nazwą #MocnoStartElblag

Szukamy wsparcia wśród naszych kibiców i wszystkich sympatyków piłki ręcznej ! Środki, które zebraliśmy od miasta oraz sponsorów nie są wystarczające do zamknięcia budżetu klubu na sezon 2018/19. Liczymy jednak na to, że uda nam się wystartować w rozgrywkach i przyszły sezon będzie wyjątkowy i bardzo emocjonujący. Stąd nasza prośba i propozycja zbiórki wśród naszych fanów. W zamian przygotujemy liczne gadżety dla akcji #MocnoStartElblag. Bo taki właśnie powinien być ten sezon: #MocnoStartElblag !

W skrajnym przypadku drużynie grozi wycofanie się z rozgrywek ! Zatem przyszłość klubu jest zagrożona, a znalezienie nowego sponsora w tak krótkim czasie - bardzo trudne.

Na całe szczęście mamy Was - najlepszych kibiców ! Z Wami musi się udać ! Pokażmy jedność i moc ! #MocnoStartElblag !

Po raz pierwszy w naszej historii postanowiliśmy sięgnąć po najnowsze rozwiązania w otrzymaniu wsparcia w zbiórce 200 tysięcy złotych, która pozwoli na zamknięcie budżetu klubu. Drodzy Kibice otrzymujecie możliwość wsparcia klubu w kampanii na tym portalu, dzięki czemu będziecie mogli przyczynić się do budowania stabilnego klubu piłki ręcznej w Elblągu.

Dzięki Waszemu wsparciu będziemy mogli wystartować w rozgrywkach PGNiG Superligi Kobiet ! Postanowiliśmy wySTARTować z akcją #MocnoStartElblag właśnie tutaj, na portalu Wspieram.to, który daje nam możliwości, o jakie ciężko w tym trudnym dla nas momencie !

Na portalu Wspieram.to dostajecie wygodne narzędzie do realnego wyrażania wsparcia Elbląskiego Klubu Sportowego Start Elbląg.

Każdy uczestnik projektu, w zamian za swój wkład, otrzyma nagrodę związaną z EKS Startem Elbląg ! Pokażmy razem siłę jaka w nas drzemie ! #MocnoStartElblag !

 

Zapraszamy na portal Wspieram.to !

 

PGNiG SUPERLIGA

EKS START Elbląg - Metraco Zagłębie Lubin

Elbląg

Środa, 19 Wrzesień godzina 18:00

23

21

Porażką zakończyło się wyjazdowe spotkanie z KPR Kobierzyce. Elblążanki prowadziły do przerwy 14:10, ale ostatecznie przegrały 21:23.Nie udał się wyjazd do Kobierzyc elbląskiej drużynie. Po zwycięstwie w Piotrkowie Trybunalskim na inaugurację sezonu oraz nad Perłą Lublin w... więcej »
Rehasport Clinic

KLUB

historia

Zarząd

Drużyna

hala

LIGA

terminarz

tabela

puchar

MULTIMEDIA

video

foto

AKTUALNOSCI

SPONSORZY

KONTAKT

KLUB KIBICA

SKLEP

Projekt oraz realizacja Agencja Reklamowa aktywwwni.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.

stat4u