KRAM S.A. wycofuje się ze sponsorowania Startu Elbląg

Data dodania artykułu: 2018-07-06 11:55:40

autor zdjęcia:

Decyzją Zbigniewa Przybysza, Prezesa Zarządu KRAM S.A. firma wycofuje się ze sponsorowania klubu Start Elbląg. 

W przesłanym do klubu piśmie Prezes firmy KRAM S.A. poinformował, iż wypowiada umowę sponsoringową z klubem EKS Start Elbląg. Jako powód tej decyzji Zbigniew Przybysz podaje nieprzychylne wypowiedzi Witolda Wróblewskiego, Prezydenta Elbląga podczas konferencji prasowej w dniu 4 czerwca 2018 r.

Zbigniew Przybysz poinformował, że wsparcie finansowe z firmy KRAM S.A. w okresie trwania współpracy było wyższe niż wskazuje Prezydent, a jego wypowiedzi godzą w dobre imię firmy. Wobec tego Prezes KRAM S.A. nie widzi dalszej możliwości kontynuacji promowania miasta Elbląga i wypowiada umowę z klubem.

W tej sytuacji klub pozostaje bez sponsora tytularnego i jego przyszłość staje pod dużym znakiem zapytania.

Panu Zbigniewowi Przybyszowi serdecznie dziękujemy za okazane wsparcie w latach 2016-2018, które przełożyło się na sukcesy drużyny na arenie krajowej i międzynarodowej i liczymy bardzo na jego powrót do sponsorowania klubu. 

Terminarz nie jest jeszcze uzupełniony

25

26

Niestety nie udało się drużynie KRAM Startu powtórzyć sukcesu sprzed roku. W sobotę, w hali przy ul. Grunwaldzkiej 135, KRAM Start przegrał przed własną publicznością z drużyną ENERGA AZS Koszalin i ostatecznie zajął czwarte miejsce w rozgrywkach PGNiG Superlig Kobiet w... więcej »
Rehasport Clinic

KLUB

historia

Zarząd

Drużyna

hala

LIGA

terminarz

tabela

puchar

MULTIMEDIA

video

foto

AKTUALNOSCI

SPONSORZY

KONTAKT

KLUB KIBICA

SKLEP

Projekt oraz realizacja Agencja Reklamowa aktywwwni.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.

stat4u