KRAM S.A. wycofuje się ze sponsorowania Startu Elbląg

Data dodania artykułu: 2018-07-06 11:55:40

autor zdjęcia:

Decyzją Zbigniewa Przybysza, Prezesa Zarządu KRAM S.A. firma wycofuje się ze sponsorowania klubu Start Elbląg. 

W przesłanym do klubu piśmie Prezes firmy KRAM S.A. poinformował, iż wypowiada umowę sponsoringową z klubem EKS Start Elbląg. Jako powód tej decyzji Zbigniew Przybysz podaje nieprzychylne wypowiedzi Witolda Wróblewskiego, Prezydenta Elbląga podczas konferencji prasowej w dniu 4 czerwca 2018 r.

Zbigniew Przybysz poinformował, że wsparcie finansowe z firmy KRAM S.A. w okresie trwania współpracy było wyższe niż wskazuje Prezydent, a jego wypowiedzi godzą w dobre imię firmy. Wobec tego Prezes KRAM S.A. nie widzi dalszej możliwości kontynuacji promowania miasta Elbląga i wypowiada umowę z klubem.

W tej sytuacji klub pozostaje bez sponsora tytularnego i jego przyszłość staje pod dużym znakiem zapytania.

Panu Zbigniewowi Przybyszowi serdecznie dziękujemy za okazane wsparcie w latach 2016-2018, które przełożyło się na sukcesy drużyny na arenie krajowej i międzynarodowej i liczymy bardzo na jego powrót do sponsorowania klubu. 

PGNiG SUPERLIGA

EKS START Elbląg - Metraco Zagłębie Lubin

Elbląg

Środa, 19 Wrzesień godzina 18:00

23

21

Porażką zakończyło się wyjazdowe spotkanie z KPR Kobierzyce. Elblążanki prowadziły do przerwy 14:10, ale ostatecznie przegrały 21:23.Nie udał się wyjazd do Kobierzyc elbląskiej drużynie. Po zwycięstwie w Piotrkowie Trybunalskim na inaugurację sezonu oraz nad Perłą Lublin w... więcej »
Rehasport Clinic

KLUB

historia

Zarząd

Drużyna

hala

LIGA

terminarz

tabela

puchar

MULTIMEDIA

video

foto

AKTUALNOSCI

SPONSORZY

KONTAKT

KLUB KIBICA

SKLEP

Projekt oraz realizacja Agencja Reklamowa aktywwwni.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.

stat4u