Brazowe medale dla Energii AZS Koszalin.

Data dodania artykułu: 2018-05-21 09:57:19

autor zdjęcia: Kram Start

Niestety nie udało się drużynie KRAM Startu powtórzyć sukcesu sprzed roku. W sobotę, w hali przy ul. Grunwaldzkiej 135, KRAM Start przegrał przed własną publicznością z drużyną ENERGA AZS Koszalin i ostatecznie zajął czwarte miejsce w rozgrywkach PGNiG Superlig Kobiet w sezonie 2017/18.
Jeszcze przed meczem koszalinianki zajmowały 3 miejsce z przewagą jednego punku przed elblążankami. Nasza drużyna musiała wygrać to spotkanie, nawet w karnych. W przekroju całego sezonu wszystkie mecze pomiędzy tymi drużynami wygrywały podopieczne Andrzeja Niewrzawy. Nic więc dziwnego, że elblążanki rozpoczęły sobotnie spotkanie od mocnego uderzenia., które od początku narzuciły swój rytm a duża w tym zasługa Sylwii Lisewskiej, która do przerwy zdobyła 6 bramek. Do przerwy drużyna KRAM Start prowadziła 16:11! Po zmianie stron, koszalinianki wyszły z szatni mocno zmotywowane, za sprawą Tamary Smbatian w 48 minucie zniwelowały przewagę do 3 trafień. W kolejnych minutach więcej szczęścia miały przyjezdne, które rzucają trzy bramki z rzędu, dochodząc na jedno trafienie (22:21). Jeszcze rzut karny wykorzystuje Sylwia Lisewska podnosząc wynik do prowadzenia Kram Startu na dwie bramki 23:21. Niestety do końca spotkania to drużyna przyjezdnych zdobywa 5 bramek, w odpowiedzi Kram Start tylko 2, by ostatecznie pokonać Kram Start jedną bramką.

KRAM Start Elbląg - ENERGA AZS Koszalin 25:26(16:11)

KRAM START Elbląg:  Szywerska 1, Powaga - Lisewska 8, Jędrzejczyk 4, Kozimur 3, Stokłosa 3, Balsam 2, Waga 2, Dorsz 1, Świerżewska 1, Choromańska, Kwiecińska, Gerej, Świerczek, Szynkaruk.

ENERGA AZS Koszalin: Kowalczyk, Sach - Smbatian 10, Roszak 6, Rycharska 4, Lalewicz 2, Urbaniak 2, Grobelska 1, Michałów 1, Mazurek, Tracz, Nowicka, Budnicka, Domaros, Kaczanowska, Piwowarczyk.

PGNiG SUPERLIGA

EKS START Elbląg - Metraco Zagłębie Lubin

Elbląg

Środa, 19 Wrzesień godzina 18:00

23

21

Porażką zakończyło się wyjazdowe spotkanie z KPR Kobierzyce. Elblążanki prowadziły do przerwy 14:10, ale ostatecznie przegrały 21:23.Nie udał się wyjazd do Kobierzyc elbląskiej drużynie. Po zwycięstwie w Piotrkowie Trybunalskim na inaugurację sezonu oraz nad Perłą Lublin w... więcej »
Rehasport Clinic

KLUB

historia

Zarząd

Drużyna

hala

LIGA

terminarz

tabela

puchar

MULTIMEDIA

video

foto

AKTUALNOSCI

SPONSORZY

KONTAKT

KLUB KIBICA

SKLEP

Projekt oraz realizacja Agencja Reklamowa aktywwwni.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.

stat4u