Rzuty karne w Szczecinie i porażka Startu.

Data dodania artykułu: 2018-05-10 08:30:38

autor zdjęcia: portel.pl

Śnią nam się medale - mówiła do komentujących dzisiejsze spotkanie Sołomija Szywerska. Zawodniczki Kram Startu będą jednak musiały jeszcze na nie poczekać. Elblążanki przegrały dziś w Szczecinie, natomiast koszalinianki wygrały z MKS i zepchnęły naszą drużynę z podium. Decydujący o brązowym medalu mecz z Energą Koszalin odbędzie się w Elblągu 19 maja.

Dzisiejsza potyczka w Szczecinie miała dla naszej drużyny niebagatelne znaczenie. Wygrana z Pogonią i jednocześnie porażka Energi AZS z MKS Perłą Lublin dawała naszej drużynie pewny medal. Ostatnie spotkanie z koszaliniankami byłoby już jedynie formalnością. Drużyna Andrzeja Niewrzawy zagrała w Szczecinie bez dwóch zawodniczek, kontuzjowanej Hanny Yashchuk i Aleksandry Stokłosy, która musiała zostać w Elblągu z powodu egzaminu maturalnego. Piłkarki Pogoni dzisiejszym meczem żegnały się z własną publicznością, chciały się pokazać z jak najlepszej strony i dobrze przygotować do finału Pucharu Polski. Ostatecznie po regulaminowym czasie gry był remis i o zwycięstwie zadecydowały rzuty karne.więcej...

żródło: portel.pl

PGNiG SUPERLIGA

MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. - EKS START Elbląg

Piotrków Trybunalski

Sobota, 01 Wrzesień godzina

25

26

Niestety nie udało się drużynie KRAM Startu powtórzyć sukcesu sprzed roku. W sobotę, w hali przy ul. Grunwaldzkiej 135, KRAM Start przegrał przed własną publicznością z drużyną ENERGA AZS Koszalin i ostatecznie zajął czwarte miejsce w rozgrywkach PGNiG Superlig Kobiet w... więcej »
Rehasport Clinic

KLUB

historia

Zarząd

Drużyna

hala

LIGA

terminarz

tabela

puchar

MULTIMEDIA

video

foto

AKTUALNOSCI

SPONSORZY

KONTAKT

KLUB KIBICA

SKLEP

Projekt oraz realizacja Agencja Reklamowa aktywwwni.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.

stat4u