Osłabiony Start przegrał z mistrzem.

Data dodania artykułu: 2018-04-30 09:35:28

autor zdjęcia: fot. Anna Dembińska

Elbląski Kram Start przystąpił do potyczki z nowymi mistrzyniami Polski bez dwóch podstawowych rozgrywających i niestety nie zdołał pokonać rywalek. Gospodynie robiły, co mogły, by wyszarpać trzy punkty, jednak przegrały aż siedmioma bramkami (25:32). Zobacz zdjęcia.

Piłkarki MKS przyjechały do Elbląga w doskonałych nastrojach, bo na cztery kolejki przed zakończeniem sezonu zapewniły sobie pierwsze miejsce w ligowje tabeli i tym samym tytuł mistrzyń Polski. Z kolei podopieczne Andrzeja Niewrzawy mają ogromne szanse na medal, jednak będą się o niego bić zapewne do ostatniego meczu. Dużym osłabieniem Startu był brak dwóch rozgrywających Joanny Wagi i Hanny Yashchuk. Z tego powodu trener desygnował na tę pozycję Justynę Świerczek, Sylwię Lisewską i Aleksandrę Jędrzejczyk. MKS wystąpił w Elblągu w niemal optymalnym składzie, poza protokołem meczowym znalazła się jedynie kontuzjowana Valentina Nestsiaruk, jednak rozpoczął mecz w dość nietypowym ustawieniu, bo z Alesią Mihdaliovą na skrzydle. Gospodynie musiały podejść do dzisiejszej potyczki bardzo zmobilizowane, bo po piętach depczą im koszalinianki, które mają ochotę zepchnąć je z podium i zawalczyć przynajmniej o brąz.więcej...

żródło: portel.pl

Terminarz nie jest jeszcze uzupełniony

25

26

Niestety nie udało się drużynie KRAM Startu powtórzyć sukcesu sprzed roku. W sobotę, w hali przy ul. Grunwaldzkiej 135, KRAM Start przegrał przed własną publicznością z drużyną ENERGA AZS Koszalin i ostatecznie zajął czwarte miejsce w rozgrywkach PGNiG Superlig Kobiet w... więcej »
Rehasport Clinic

KLUB

historia

Zarząd

Drużyna

hala

LIGA

terminarz

tabela

puchar

MULTIMEDIA

video

foto

AKTUALNOSCI

SPONSORZY

KONTAKT

KLUB KIBICA

SKLEP

Projekt oraz realizacja Agencja Reklamowa aktywwwni.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.

stat4u