Misja Lubin. Cel: wicelider.

Data dodania artykułu: 2018-04-25 09:31:49

autor zdjęcia: fot. Anna Dembińska

Przed szczypiornistkami Kram Startu niezwykle ważne spotkanie. Jutro (25 kwietnia) zawodniczki Andrzeja Niewrzawy rywalizować będą w Lubinie z miejscowym Zagłębiem i stoją przed szansą wskoczenia na drugie miejsce w ligowej tabeli.

Rozpoczyna się IV runda PGNiG Superligi kobiet, a to oznacza że Kram Start rozegra jeszcze pięć meczów i jest ogromna szansa na to, że w maju będziemy mogli się cieszyć z kolejnego medalu. Jakiego koloru on będzie jeszcze nie wiadomo, ale jest nadzieja nawet na srebrny krążek. Elblążanki poczyniły spory krok w tym kierunku w minionej kolejce, kiedy to z łatwością pokonały w Koszalinie miejscową Energę AZS (32:22) i zrównały się punktami z lubińskim Zagłębiem.
     - Nie ukrywam, że trochę bałyśmy się tego meczu, bo cofając się jeszcze do meczów ze Szczecinem w Pucharze Polski, to już Koszalin był w naszych głowach - powiedziała Sylwia Lisewska. - więcej...

żródło: portel.pl

Terminarz nie jest jeszcze uzupełniony

25

26

Niestety nie udało się drużynie KRAM Startu powtórzyć sukcesu sprzed roku. W sobotę, w hali przy ul. Grunwaldzkiej 135, KRAM Start przegrał przed własną publicznością z drużyną ENERGA AZS Koszalin i ostatecznie zajął czwarte miejsce w rozgrywkach PGNiG Superlig Kobiet w... więcej »
Rehasport Clinic

KLUB

historia

Zarząd

Drużyna

hala

LIGA

terminarz

tabela

puchar

MULTIMEDIA

video

foto

AKTUALNOSCI

SPONSORZY

KONTAKT

KLUB KIBICA

SKLEP

Projekt oraz realizacja Agencja Reklamowa aktywwwni.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.

stat4u