Wysokie zwycięstwo Startu w Koszalinie.

Data dodania artykułu: 2018-04-23 08:25:51

autor zdjęcia: Marian Chyła

W ostatnim meczu III rundy piłkarki Kram Startu rozbiły w Koszalinie miejscową Energę AZS Koszalin wygrywając różnicą aż dziesięciu bramek (32:22). Po 27 meczach elblążanki mają na swoim koncie sześćdziesiąt punktów i na chwilę obecną zrównały się z Zagłębiem Lubin.

Drużyna Andrzeja Niewrzawy jechała do Koszalina z zamiarem pokonania po raz trzeci w tym sezonie Akademiczek. Niestety dziś na parkiecie nie zobaczyliśmy Hanny Yashchuk, jednak jej koleżanki znakomicie poradziły sobie bez kontuzjowanej rozgrywającej. Przed spotkaniem drużyny dzieliły cztery punkty, elblążanki miały ich pięćdziesiąt siedem, koszalinianki pięćdziesiąt trzy i wygrana przyjezdnych pozwoliłaby im zrównać się punktami z Zagłębiem, które swój pojedynek z Lublinem zagrają jutro. Piłkarki EKS rozegrały dobre spotkanie i umocniły swoją pozycję na podium...więcej

żródło: portel.pl

Terminarz nie jest jeszcze uzupełniony

25

26

Niestety nie udało się drużynie KRAM Startu powtórzyć sukcesu sprzed roku. W sobotę, w hali przy ul. Grunwaldzkiej 135, KRAM Start przegrał przed własną publicznością z drużyną ENERGA AZS Koszalin i ostatecznie zajął czwarte miejsce w rozgrywkach PGNiG Superlig Kobiet w... więcej »
Rehasport Clinic

KLUB

historia

Zarząd

Drużyna

hala

LIGA

terminarz

tabela

puchar

MULTIMEDIA

video

foto

AKTUALNOSCI

SPONSORZY

KONTAKT

KLUB KIBICA

SKLEP

Projekt oraz realizacja Agencja Reklamowa aktywwwni.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.

stat4u