Wysokie zwycięstwo Startu w Koszalinie.

Data dodania artykułu: 2018-04-23 08:25:51

autor zdjęcia: Marian Chyła

W ostatnim meczu III rundy piłkarki Kram Startu rozbiły w Koszalinie miejscową Energę AZS Koszalin wygrywając różnicą aż dziesięciu bramek (32:22). Po 27 meczach elblążanki mają na swoim koncie sześćdziesiąt punktów i na chwilę obecną zrównały się z Zagłębiem Lubin.

Drużyna Andrzeja Niewrzawy jechała do Koszalina z zamiarem pokonania po raz trzeci w tym sezonie Akademiczek. Niestety dziś na parkiecie nie zobaczyliśmy Hanny Yashchuk, jednak jej koleżanki znakomicie poradziły sobie bez kontuzjowanej rozgrywającej. Przed spotkaniem drużyny dzieliły cztery punkty, elblążanki miały ich pięćdziesiąt siedem, koszalinianki pięćdziesiąt trzy i wygrana przyjezdnych pozwoliłaby im zrównać się punktami z Zagłębiem, które swój pojedynek z Lublinem zagrają jutro. Piłkarki EKS rozegrały dobre spotkanie i umocniły swoją pozycję na podium...więcej

żródło: portel.pl

PGNiG SUPERLIGA

EKS START Elbląg - Metraco Zagłębie Lubin

Elbląg

Środa, 19 Wrzesień godzina 18:00

23

21

Porażką zakończyło się wyjazdowe spotkanie z KPR Kobierzyce. Elblążanki prowadziły do przerwy 14:10, ale ostatecznie przegrały 21:23.Nie udał się wyjazd do Kobierzyc elbląskiej drużynie. Po zwycięstwie w Piotrkowie Trybunalskim na inaugurację sezonu oraz nad Perłą Lublin w... więcej »
Rehasport Clinic

KLUB

historia

Zarząd

Drużyna

hala

LIGA

terminarz

tabela

puchar

MULTIMEDIA

video

foto

AKTUALNOSCI

SPONSORZY

KONTAKT

KLUB KIBICA

SKLEP

Projekt oraz realizacja Agencja Reklamowa aktywwwni.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.

stat4u