Data dodania artykułu: 2018-04-17 08:23:10

autor zdjęcia: Anna Dembińska

Piłkarki Kram Startu wygrały drugi mecz w grupie mistrzowskiej i umocniły się na trzecim miejscu PGNiG Superligi. Elblążanki tym samym odgryzły się szczeciniankom za porażkę w pierwszym meczu Pucharu Polski i zapowiadają walkę o awans do finału. - To jest tylko sport, ale wierzymy że odrobimy straty - powiedziała Sołomija Szywerska.

Sporo emocji towarzyszyło potyczce ligowej Kram Startu z Energą AZS Koszalin. Mobilizowały się zawodniczki, mobilizowali się kibice i wszystko potoczyło się w dobrym kierunku. Piłkarki Andrzeja Niewrzawy przegrały w Szczecinie pierwszych mecz Pucharu Polski sześcioma bramkami i spodziewały się zaciętej rywalizacji, jednak tylko początek niedzielnego meczu mógł być trudny dla naszych piłkarek, później losy potoczyły się zgodnie z planem i elblążanki wygrały 27:20. - Początki bywają trudne, ale najważniejsze to co jest na końcu - powiedział po spotkaniu trener EKS. - więcej...

żródło: portel.pl 

PGNiG SUPERLIGA

EKS START Elbląg - Metraco Zagłębie Lubin

Elbląg

Środa, 19 Wrzesień godzina 18:00

23

21

Porażką zakończyło się wyjazdowe spotkanie z KPR Kobierzyce. Elblążanki prowadziły do przerwy 14:10, ale ostatecznie przegrały 21:23.Nie udał się wyjazd do Kobierzyc elbląskiej drużynie. Po zwycięstwie w Piotrkowie Trybunalskim na inaugurację sezonu oraz nad Perłą Lublin w... więcej »
Rehasport Clinic

KLUB

historia

Zarząd

Drużyna

hala

LIGA

terminarz

tabela

puchar

MULTIMEDIA

video

foto

AKTUALNOSCI

SPONSORZY

KONTAKT

KLUB KIBICA

SKLEP

Projekt oraz realizacja Agencja Reklamowa aktywwwni.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.

stat4u