Data dodania artykułu: 2018-04-17 08:23:10

autor zdjęcia: Anna Dembińska

Piłkarki Kram Startu wygrały drugi mecz w grupie mistrzowskiej i umocniły się na trzecim miejscu PGNiG Superligi. Elblążanki tym samym odgryzły się szczeciniankom za porażkę w pierwszym meczu Pucharu Polski i zapowiadają walkę o awans do finału. - To jest tylko sport, ale wierzymy że odrobimy straty - powiedziała Sołomija Szywerska.

Sporo emocji towarzyszyło potyczce ligowej Kram Startu z Energą AZS Koszalin. Mobilizowały się zawodniczki, mobilizowali się kibice i wszystko potoczyło się w dobrym kierunku. Piłkarki Andrzeja Niewrzawy przegrały w Szczecinie pierwszych mecz Pucharu Polski sześcioma bramkami i spodziewały się zaciętej rywalizacji, jednak tylko początek niedzielnego meczu mógł być trudny dla naszych piłkarek, później losy potoczyły się zgodnie z planem i elblążanki wygrały 27:20. - Początki bywają trudne, ale najważniejsze to co jest na końcu - powiedział po spotkaniu trener EKS. - więcej...

żródło: portel.pl 

Terminarz nie jest jeszcze uzupełniony

25

26

Niestety nie udało się drużynie KRAM Startu powtórzyć sukcesu sprzed roku. W sobotę, w hali przy ul. Grunwaldzkiej 135, KRAM Start przegrał przed własną publicznością z drużyną ENERGA AZS Koszalin i ostatecznie zajął czwarte miejsce w rozgrywkach PGNiG Superlig Kobiet w... więcej »
Rehasport Clinic

KLUB

historia

Zarząd

Drużyna

hala

LIGA

terminarz

tabela

puchar

MULTIMEDIA

video

foto

AKTUALNOSCI

SPONSORZY

KONTAKT

KLUB KIBICA

SKLEP

Projekt oraz realizacja Agencja Reklamowa aktywwwni.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.

stat4u