Sześć bramek straty Startu przed rewanżem.

Data dodania artykułu: 2018-04-12 08:39:04

autor zdjęcia: Oskar Błaszkowski

W pierwszym meczu półfinałowym Pucharu Polski piłkarki Kram Startu przegrały w Szczecinie 21:27. W spotkaniu rewanżowym, które odbędzie się w Elblągu 18 kwietnia, podopieczne Andrzeja Niewrzawy będą musiały ustrzec się błędów i zagrać skuteczniej.

Kram Start Elbląg zmierzy się ze Pogonią aż trzykrotnie w ciągu ośmiu dni. Dziś (11 kwietnia) w Szczecinie zespoły rywalizowały w pierwszym meczu półfinałowym Pucharu Polski, w którym skuteczniejsze były gospodynie. Portowym bardzo zależy na awansie do finału i końcowym triumfie w Pucharze Polski, bo szanse na medal mistrzostw Polski mają w tym sezonie niewielkie. Z kolei nasze piłkarki oprócz miejsca na podium, chciałyby przynajmniej powtórzyć zeszłoroczny wynik, czyli awansować do finału Pucharu Polski.
     Wynik meczu otworzyła Aleksandra Jędrzejczyk w 2. minucie. Dość długo musieliśmy czekać na drugie trafienie elblążanek...więcej

żródło: portel.pl

Terminarz nie jest jeszcze uzupełniony

25

26

Niestety nie udało się drużynie KRAM Startu powtórzyć sukcesu sprzed roku. W sobotę, w hali przy ul. Grunwaldzkiej 135, KRAM Start przegrał przed własną publicznością z drużyną ENERGA AZS Koszalin i ostatecznie zajął czwarte miejsce w rozgrywkach PGNiG Superlig Kobiet w... więcej »
Rehasport Clinic

KLUB

historia

Zarząd

Drużyna

hala

LIGA

terminarz

tabela

puchar

MULTIMEDIA

video

foto

AKTUALNOSCI

SPONSORZY

KONTAKT

KLUB KIBICA

SKLEP

Projekt oraz realizacja Agencja Reklamowa aktywwwni.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.

stat4u