Start wraca na podium.

Data dodania artykułu: 2018-04-09 08:48:43

autor zdjęcia: fot. Anna Dembińska

Po dwóch przegranych w tym sezonie z GTPR, elblążanki były żądne rewanżu. Piłkarki Kram Startu zagrały dobre spotkanie, prowadziły z gdyniankami już nawet dziesięcioma bramkami, by ostatecznie wygrać 30:24. Zobacz zdjęcia z meczu.

Obie drużyny rozpoczęły III rundę podobnie, od remisu w regulaminowym czasie gry i porażki po rzutach karnych oraz przegranej z MKS Perła Lublin. Przed spotkaniem dzieliło je pięć punktów, gdynianki miały czterdzieści sześć oczek, elblążanki pięćdziesiąt jeden. Nasza drużyna zajmowała czwarte miejsce i by powrócić na najniższy stopień podium musiała dziś wygrać.
     Wynik potyczki otworzyła Patricia Matieli. Gospodynie doprowadziły do wyrównania dopiero dwie minuty później, za sprawą Joanny Wagi, który przechwyciła piłkę i pokonała Weronikę Kordowiecką.więcej...

żródło: portel.pl

Terminarz nie jest jeszcze uzupełniony

25

26

Niestety nie udało się drużynie KRAM Startu powtórzyć sukcesu sprzed roku. W sobotę, w hali przy ul. Grunwaldzkiej 135, KRAM Start przegrał przed własną publicznością z drużyną ENERGA AZS Koszalin i ostatecznie zajął czwarte miejsce w rozgrywkach PGNiG Superlig Kobiet w... więcej »
Rehasport Clinic

KLUB

historia

Zarząd

Drużyna

hala

LIGA

terminarz

tabela

puchar

MULTIMEDIA

video

foto

AKTUALNOSCI

SPONSORZY

KONTAKT

KLUB KIBICA

SKLEP

Projekt oraz realizacja Agencja Reklamowa aktywwwni.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.

stat4u