Start przegrywa z liderem

Data dodania artykułu: 2018-03-30 08:18:09

autor zdjęcia: fot. Krzysztof Songin

Piłkarki Kram Startu w 40. minucie po raz pierwszy odskoczyły lubliniakom na dwie bramki. Później na parkiecie dominowały gospodynie, które rzuciły siedem goli, przy jednym EKS. Elblążanki nie były w stanie dogonić gospodyń, przegrały 24:30 i spadły na czwarte miejsce w ligowej tabeli.

Kram Start dziś rano wyruszył do Lublina z nadzieją na pokonanie MKS po raz drugi w tym sezonie. W I rundzie elblążanki wygrały przed własną publicznością 28:25, w II natomiast przegrały na wyjeździe 22:34. Przed trzecią potyczką obie ekipy dzieliło trzynaście punktów, Lublin miał ich 64, EKS 51. Wczoraj koszalinianki pokonały, po rzutach karnych, gdynianki i przeskoczyły naszą drużynę w ligowej tabeli. Drużyna Andrzeja Niewrzawy chcąc zachować miejsce na podium musiała dziś wygrać, a przynajmniej zremisować. Niestety to gospodynie zagrały lepiej i pokonały elblążanki różnicą sześciu goli. więcej...

źródło: portel.pl  

Terminarz nie jest jeszcze uzupełniony

25

26

Niestety nie udało się drużynie KRAM Startu powtórzyć sukcesu sprzed roku. W sobotę, w hali przy ul. Grunwaldzkiej 135, KRAM Start przegrał przed własną publicznością z drużyną ENERGA AZS Koszalin i ostatecznie zajął czwarte miejsce w rozgrywkach PGNiG Superlig Kobiet w... więcej »
Rehasport Clinic

KLUB

historia

Zarząd

Drużyna

hala

LIGA

terminarz

tabela

puchar

MULTIMEDIA

video

foto

AKTUALNOSCI

SPONSORZY

KONTAKT

KLUB KIBICA

SKLEP

Projekt oraz realizacja Agencja Reklamowa aktywwwni.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.

stat4u