Zatrzymać koszalińską energię

Data dodania artykułu: 2018-02-28 14:35:28

autor zdjęcia: fot. Anna Dembińska

Przed Kram Startem dwa pojedynki z Akademiczkami z Koszalina. Naprzeciwko siebie staną drużyny, które mają taką samą liczbę punktów w PGNiG Superlidze i w swoich składach najlepsze strzelczynie. Zapowiadają się zatem bardzo emocjonujące mecze, a pierwszy już jutro w HSW przy al. Grunwaldzkiej o godz.18:30.

Drużyna Andrzeja Niewrzawy w ciągu kilku dni dwukrotnie zmierzy się z Energą AZS Koszalin. Najpierw zespoły rywalizować będą w 1/4 finału Pucharu Polski. Ten pojedynek zostanie rozegrany już jutro (28 lutego) w Elblągu. Obie ekipy rozpoczęły rywalizację w tych rozgrywkach od 1/8, Kram Start pokonał KPR Jelenia Góra 30:28, natomiast koszalinianki ograły SPR Sośnica Gliwice 38:20. Pojedynek EKS z AZS wydaje się być najciekawszym spośród wszystkich par ćwierćfinałowych, zacięta może być także potyczka Pogoni z GTPR. Wobec ostatnich niespodzianek w lidze, kibice z zaciekawieniem będą śledzić rywalizację Kobierzyc z Lublinem, natomiast Zagłębie raczej jest pewne awansu, bo zmierzy się z Kościerzyną. Wszystkie mecze zostaną rozegrane w środę (28 lutego), pojedynek Startu z Energą rozpocznie się o godz. 18:30...więcej

żródło: portel.pl

Terminarz nie jest jeszcze uzupełniony

25

26

Niestety nie udało się drużynie KRAM Startu powtórzyć sukcesu sprzed roku. W sobotę, w hali przy ul. Grunwaldzkiej 135, KRAM Start przegrał przed własną publicznością z drużyną ENERGA AZS Koszalin i ostatecznie zajął czwarte miejsce w rozgrywkach PGNiG Superlig Kobiet w... więcej »
Rehasport Clinic

KLUB

historia

Zarząd

Drużyna

hala

LIGA

terminarz

tabela

puchar

MULTIMEDIA

video

foto

AKTUALNOSCI

SPONSORZY

KONTAKT

KLUB KIBICA

SKLEP

Projekt oraz realizacja Agencja Reklamowa aktywwwni.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.

stat4u