Kram Start Elbląg - KPR Gminy Kobierzyce

Data dodania artykułu: 2018-02-23 11:14:55

autor zdjęcia: fot. Anna Dembińska

W najbliższą  sobotę, 24 lutego nasza drużyna KRAM Start Elbląg w 20. kolejce PGNiG Superligi Kobiet podejmować będzie KPR Gminy Kobierzyce. Drużyna z Kobierzyc w ostatnich spotkaniach dostarczyła nam sporo niespodzianek, ze Szczecinem przegrała jedną bramką 25:26 czy zdecydowanie wygrała w Lubinie z tamtejszym Metraco Zagłębie Lubin 25:18. Nasz przeciwnik zajmuje 7. miejsce w tabeli i przed sobą ma jeszcze do rozegrania zaległy mecz z GTPR Gdynia. Drużyna Andrzeja Niewrzawy w ostatniej kolejce bez większych przeszkód pokonała UKS PCM Kościerzynę, zgarniając komplet punktów. KRAM Start Elbląg obecnie zajmuje 3. miejsce, tuż za Metraco Zagłębie Lubin do którego traci tylko 3 punkty.
KRAM START Elbląg - KPR Gminy Kobierzyce 24.02.18r. (sobota) godz.17:00 hala sportowo-widowiskowa MOSiR ul. Grunwaldzka 135

PGNiG SUPERLIGA

EKS START Elbląg - Metraco Zagłębie Lubin

Elbląg

Środa, 19 Wrzesień godzina 18:00

23

21

Porażką zakończyło się wyjazdowe spotkanie z KPR Kobierzyce. Elblążanki prowadziły do przerwy 14:10, ale ostatecznie przegrały 21:23.Nie udał się wyjazd do Kobierzyc elbląskiej drużynie. Po zwycięstwie w Piotrkowie Trybunalskim na inaugurację sezonu oraz nad Perłą Lublin w... więcej »
Rehasport Clinic

KLUB

historia

Zarząd

Drużyna

hala

LIGA

terminarz

tabela

puchar

MULTIMEDIA

video

foto

AKTUALNOSCI

SPONSORZY

KONTAKT

KLUB KIBICA

SKLEP

Projekt oraz realizacja Agencja Reklamowa aktywwwni.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.

stat4u