Łatwe punkty Kram Startu.

Data dodania artykułu: 2018-02-19 09:23:17

autor zdjęcia: fot. Przemysław Cegielski

Bez niespodzianki zakończył się mecz Kram Startu w Kościerzynie. Elblążanki odniosły pewne zwycięstwo nad UKS PCM (37:25) i zgarnęły komplet punktów. Stuprocentową skuteczność (4/4) przy obronie rzutów karnych miała Klaudia Powaga.

Zdecydowanym faworytem potyczki UKS ze Startem był zespół gości. Elblążanki udały się do Kościerzyny po czternaste zwycięstwo i z zamiarem przećwiczenia różnych wariantów na słabszym przeciwniku. Starcie z kościerską ekipą było również dobrą okazją do spędzenia większej ilości minut na parkiecie zawodniczkom, które zazwyczaj grają mniej. 

     Przyjezdne rozpoczęły mecz od dobrej defensywy i kontrze Aleksandry Jędrzejczyk. Zaraz potem delegat meczu zarządził przerwę. Koszulki obu zespołów miały zbyt podobne kolory i gospodynie udały się do szatni na zmianę trykotów. Elblążanki od początku chciały narzucić swój rytm gry i w 3. minucie prowadziły 3:0. Co prawda rywalki złapały jeszcze kontakt, jednak później przyjezdne z całkowicie zdominowały sytuacje na boisku...więcej

żródło: portel.pl 

Terminarz nie jest jeszcze uzupełniony

25

26

Niestety nie udało się drużynie KRAM Startu powtórzyć sukcesu sprzed roku. W sobotę, w hali przy ul. Grunwaldzkiej 135, KRAM Start przegrał przed własną publicznością z drużyną ENERGA AZS Koszalin i ostatecznie zajął czwarte miejsce w rozgrywkach PGNiG Superlig Kobiet w... więcej »
Rehasport Clinic

KLUB

historia

Zarząd

Drużyna

hala

LIGA

terminarz

tabela

puchar

MULTIMEDIA

video

foto

AKTUALNOSCI

SPONSORZY

KONTAKT

KLUB KIBICA

SKLEP

Projekt oraz realizacja Agencja Reklamowa aktywwwni.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.

stat4u