Wrócić na zwycięską ścieżkę.

Data dodania artykułu: 2018-02-14 15:30:54

autor zdjęcia: fot. Anna Dembińska

Środowym pojedynkiem z Koroną Handball Kielce elblążanki będą chciały przerwać słabszy okres gry. Po dwóch porażkach z wymagającymi przeciwnikami, drużynę Andrzeja Niewrzawy czeka starcie z ekipą z dolnych rejonów tabeli.

Przed nami 18.seria gier PGNiG Superligi kobiet. Można by powiedzieć, że jest to kolejka, w której już można wskazać zwycięzców, bo ekipy z górnej szóstki będą rywalizować z tymi z dołu tabeli. Póki piłka w grze wszystko może się jednak zdarzyć. Drużyna Andrzeja Niewrzawy bardzo liczy na zdobycz punktową. Po przegranej z Zagłębiem i wysokiej porażce w Lublinie, elblążanki chcą wrócić na zwycięską ścieżkę. Zawodniczki mają świadomość, że w meczu z wielokrotnymi mistrzyniami Polski były słabsze...więcej

żródło: portel.pl

PGNiG SUPERLIGA

KRAM START Elbląg - KPR Gminy Kobierzyce

Elbląg

Sobota, 24 Luty godzina 17:00

25

37

Bez niespodzianki zakończył się mecz Kram Startu w Kościerzynie. Elblążanki odniosły pewne zwycięstwo nad UKS PCM (37:25) i zgarnęły komplet punktów. Stuprocentową skuteczność (4/4) przy obronie rzutów karnych miała Klaudia Powaga.Zdecydowanym faworytem potyczki UKS ze Startem... więcej »
Rehasport Clinic

KLUB

historia

Zarząd

Drużyna

hala

LIGA

terminarz

tabela

puchar

MULTIMEDIA

video

foto

AKTUALNOSCI

SPONSORZY

KONTAKT

KLUB KIBICA

SKLEP

Projekt oraz realizacja Agencja Reklamowa aktywwwni.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.

stat4u