Bolesna porażka Startu w Lublinie

Data dodania artykułu: 2018-02-12 09:22:58

autor zdjęcia: Facebook Kram Start

Nie takiej gry i takiego wyniku spodziewali się kibice Kram Startu. Drużyna Andrzeja Niewrzawy rozegrała w Lublinie słabe zawody, notowała długie przestoje i poniosła wysoką porażkę z tamtejszym MKS Perła (22:34).

Pojedynek lidera PGNiG Superligi kobiet z zajmującym trzecią lokatę w ligowej tabeli Kram Startem miał być najciekawszym z serii 17. spotkań. W nieco lepszych nastrojach przystępowały do niego piłkarki MKS, które odniosły aż dziesięć zwycięstw z rzędu. Co ciekawe, lublinianki po raz ostatni przegrały w październiku minionego roku, ze Startem. Potem drużyna Roberta Lisa kroczyła od zwycięstwa do zwycięstwa, a po rozpoczęciu drugiej rundy mecz z elblążankami miał być dla nich pierwszym poważnym sprawdzianem. Z kolei nasza drużyna, po wznowieniu rozgrywek, rywalizowała już z trzema ekipami z górnej szóstki (GTPR, Pogoń, Zagłębie) i dwa z nich przegrała. Za zespołem Andrzeja Niewrzawy przemawiały ostatnie zwycięstwa nad MKS, w lidze oraz w Pucharze Polski. Dodatkowo elblążanki powinien mobilizować fakt, że w przypadku przegranej i jednocześnie zwycięstwa koszalinianek z Ruchem, spadłyby w ligowej tabeli...więcej...

żródło: portel.pl

Terminarz nie jest jeszcze uzupełniony

25

26

Niestety nie udało się drużynie KRAM Startu powtórzyć sukcesu sprzed roku. W sobotę, w hali przy ul. Grunwaldzkiej 135, KRAM Start przegrał przed własną publicznością z drużyną ENERGA AZS Koszalin i ostatecznie zajął czwarte miejsce w rozgrywkach PGNiG Superlig Kobiet w... więcej »
Rehasport Clinic

KLUB

historia

Zarząd

Drużyna

hala

LIGA

terminarz

tabela

puchar

MULTIMEDIA

video

foto

AKTUALNOSCI

SPONSORZY

KONTAKT

KLUB KIBICA

SKLEP

Projekt oraz realizacja Agencja Reklamowa aktywwwni.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.

stat4u