Bolesna porażka Startu w Lublinie

Data dodania artykułu: 2018-02-12 09:22:58

autor zdjęcia: Facebook Kram Start

Nie takiej gry i takiego wyniku spodziewali się kibice Kram Startu. Drużyna Andrzeja Niewrzawy rozegrała w Lublinie słabe zawody, notowała długie przestoje i poniosła wysoką porażkę z tamtejszym MKS Perła (22:34).

Pojedynek lidera PGNiG Superligi kobiet z zajmującym trzecią lokatę w ligowej tabeli Kram Startem miał być najciekawszym z serii 17. spotkań. W nieco lepszych nastrojach przystępowały do niego piłkarki MKS, które odniosły aż dziesięć zwycięstw z rzędu. Co ciekawe, lublinianki po raz ostatni przegrały w październiku minionego roku, ze Startem. Potem drużyna Roberta Lisa kroczyła od zwycięstwa do zwycięstwa, a po rozpoczęciu drugiej rundy mecz z elblążankami miał być dla nich pierwszym poważnym sprawdzianem. Z kolei nasza drużyna, po wznowieniu rozgrywek, rywalizowała już z trzema ekipami z górnej szóstki (GTPR, Pogoń, Zagłębie) i dwa z nich przegrała. Za zespołem Andrzeja Niewrzawy przemawiały ostatnie zwycięstwa nad MKS, w lidze oraz w Pucharze Polski. Dodatkowo elblążanki powinien mobilizować fakt, że w przypadku przegranej i jednocześnie zwycięstwa koszalinianek z Ruchem, spadłyby w ligowej tabeli...więcej...

żródło: portel.pl

PGNiG SUPERLIGA

EKS START Elbląg - Metraco Zagłębie Lubin

Elbląg

Środa, 19 Wrzesień godzina 18:00

23

21

Porażką zakończyło się wyjazdowe spotkanie z KPR Kobierzyce. Elblążanki prowadziły do przerwy 14:10, ale ostatecznie przegrały 21:23.Nie udał się wyjazd do Kobierzyc elbląskiej drużynie. Po zwycięstwie w Piotrkowie Trybunalskim na inaugurację sezonu oraz nad Perłą Lublin w... więcej »
Rehasport Clinic

KLUB

historia

Zarząd

Drużyna

hala

LIGA

terminarz

tabela

puchar

MULTIMEDIA

video

foto

AKTUALNOSCI

SPONSORZY

KONTAKT

KLUB KIBICA

SKLEP

Projekt oraz realizacja Agencja Reklamowa aktywwwni.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.

stat4u