Najpopularniejsi sportowcy nagrodzeni.

Data dodania artykułu: 2018-02-05 08:45:29

autor zdjęcia: portel..pl

Piłkarka ręczna Sylwia Lisewska wygrała Plebiscyt na 10 Najpopularniejszych Sportowców Regionu Elbląskiego za 2017 rok. Jej zespół – Kram Start Elbląg – został drużyną roku. Trenerem roku wybrano Adama Borosa, a wydarzeniem roku – Bieg Piekarczyka. Laureatów już po raz dwunasty wybrali Czytelnicy i redakcja „Dziennika Elbląskiego”.

Oficjalne ogłoszenie wyników plebiscytu odbyło się dzisiaj wieczorem w Hotelu Młyn podczas Balu Sportowca. - Jestem zaskoczona tym wyróżnieniem i cieszę się, że kibice mnie docenili. Stojąc tu przed państwem bardzo się denerwuje niż na siódmym metrze – mówiła odbierając nagrodę Sylwia Lisewska zwyciężczyni plebiscytu na 10 Najpopularniejszych Sportowców Regionu Elbląskiego, która na bal przyjechała prosto z przegranego niestety meczu z Zagłębiem Lubin...więcej

żródło: portel.pl

PGNiG SUPERLIGA

MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. - EKS START Elbląg

Piotrków Trybunalski

Sobota, 01 Wrzesień godzina

25

26

Niestety nie udało się drużynie KRAM Startu powtórzyć sukcesu sprzed roku. W sobotę, w hali przy ul. Grunwaldzkiej 135, KRAM Start przegrał przed własną publicznością z drużyną ENERGA AZS Koszalin i ostatecznie zajął czwarte miejsce w rozgrywkach PGNiG Superlig Kobiet w... więcej »
Rehasport Clinic

KLUB

historia

Zarząd

Drużyna

hala

LIGA

terminarz

tabela

puchar

MULTIMEDIA

video

foto

AKTUALNOSCI

SPONSORZY

KONTAKT

KLUB KIBICA

SKLEP

Projekt oraz realizacja Agencja Reklamowa aktywwwni.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.

stat4u