Wymęczone zwycięstwo Startu w Jeleniej Górze.

Data dodania artykułu: 2018-01-29 13:32:56

autor zdjęcia: fot. Anna Dembińska

Chciałoby się powiedzieć, że Kram Start wygrał jedną na luzie, jednak to spotkanie wcale nie było łatwe dla naszej drużyny. Elblążanki przez większą część spotkania goniły wynik, by ostatecznie wygrać z KPR 26:25.

Niekwestionowanym faworytem potyczki KPR Jelenia Góra - Start Elbląg był zespół Andrzeja Niewrzawy. Po czternastu kolejkach obie ekipy dzieliło aż dwadzieścia jeden punktów i sześć pozycji w ligowej tabeli. Kram Start udał się do Jeleniej Góry jedynie bez Aleksandry Jędrzejczyk, za to z wracającą po kilku tygodniach absencji Solomiją Szywerską. Patrząc na zdobycz punktową KPR wydaje się, że jest to przeciwnik, z którym nasza drużyna nie powinna mieć większych problemów. W pierwszej rundzie pojedynek był jednak bardzo wyrównany i dopiero w końcówce elblążanki przechyliły szalę zwycięstwa na swoją korzyść (28:25). Tym razem to nasze piłkarki musiały gonić wynik i ostatecznie rzuciły tylko jedną bramkę więcej od rywalek....więcej

żródło: portel.pl

Terminarz nie jest jeszcze uzupełniony

25

26

Niestety nie udało się drużynie KRAM Startu powtórzyć sukcesu sprzed roku. W sobotę, w hali przy ul. Grunwaldzkiej 135, KRAM Start przegrał przed własną publicznością z drużyną ENERGA AZS Koszalin i ostatecznie zajął czwarte miejsce w rozgrywkach PGNiG Superlig Kobiet w... więcej »
Rehasport Clinic

KLUB

historia

Zarząd

Drużyna

hala

LIGA

terminarz

tabela

puchar

MULTIMEDIA

video

foto

AKTUALNOSCI

SPONSORZY

KONTAKT

KLUB KIBICA

SKLEP

Projekt oraz realizacja Agencja Reklamowa aktywwwni.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.

stat4u