KRAM Start Elbląg - SPR Pogoń Szczecin

Data dodania artykułu: 2018-01-19 10:11:46

autor zdjęcia: Kram Start

Już w najbliższą niedzielę, na elbląskim parkiecie kolejne spotkanie w ramach rozgrywek PGNiG Superligi Kobiet, elbląski KRAM Start podejmować będzie SPR Pogoń Szczecin.
W minionej kolejce nasza drużyna pokonała KPR Ruch Chorzów 34:29 i zajmuje 3.miejsce w tabeli. Najwięcej bramek w tym meczu zdobyły Sylwia Lisewska 12 i Magda Balsam 8. W rozegranych do tej pory spotkaniach (13) Sylwia Lisewska zdobyła 100 bramek i zajmuje 1. miejsce w klasyfikacji najskuteczniejszych zawodniczek.
Drużyna ze Szczecina w ostatniej kolejce ligowej, pod wodzą nowej szkoleniowiec Ljiljany Marković pokonała Energę AZS Koszalin po rzutach karnych 5:4 (remis w regulaminowych czasie 27:27) i po 12 kolejkach zajmuje 6te miejsce w ligowej klasyfikacji. Natomiast w środę 17 stycznia w ramach rozgrywek PGNiG Pucharu Polski zdecydowanie pokonała chorzowski Ruch 44:22.

KRAM START Elbląg - SPR Pogoń Szczecin 21.01.2018r,(niedziela) godz.17:00 hala sportowo-widowiskowa MOSiR ul. Grunwaldzka 135 w Elblągu.

Serdecznie zapraszamy do oglądania transmisji na żywo

Terminarz nie jest jeszcze uzupełniony

25

26

Niestety nie udało się drużynie KRAM Startu powtórzyć sukcesu sprzed roku. W sobotę, w hali przy ul. Grunwaldzkiej 135, KRAM Start przegrał przed własną publicznością z drużyną ENERGA AZS Koszalin i ostatecznie zajął czwarte miejsce w rozgrywkach PGNiG Superlig Kobiet w... więcej »