Start zwycięża w Chorzowie.

Data dodania artykułu: 2018-01-15 08:46:29

autor zdjęcia: fot. Przemysław Cegielski

Piłkarki ręczne Kram Startu odniosły pierwsze zwycięstwo w drugiej rundzie PGNiG Superligi. Podopieczne Andrzeja Niewrzawy nie miały w Chorzowie łatwego zadania, jednak ostatecznie pokonały miejscowy Ruch 34:29 i zdobyły trzy punkty.

Zdecydowanym faworytem pojedynku Ruchu ze Startem był zespół przyjezdny. Elblążanki miały na swoim koncie aż dziewięć zwycięstw, chorzowianki jedynie dwa. Istotne było natomiast to, że gospodynie dzisiejszej potyczki wygrały w ostatniej kolejce z Piotrcovią, co zapewne podbudowało morale piłkarek. Z kolei zawodniczki EKS, po porażce z Gdyńskim Klubem Piłki Ręcznej, chciały się zrehabilitować i zdobyć pierwsze punkty w drugiej rundzie. Podopieczne Andrzeja Niewrzawy udały się na niełatwy teren, gdzie chorzowianki wspomagali fani miejscowej drużyny piłkarskiej...więcej

żródło: portel.pl 

PGNiG SUPERLIGA

EKS START Elbląg - Metraco Zagłębie Lubin

Elbląg

Środa, 19 Wrzesień godzina 18:00

23

21

Porażką zakończyło się wyjazdowe spotkanie z KPR Kobierzyce. Elblążanki prowadziły do przerwy 14:10, ale ostatecznie przegrały 21:23.Nie udał się wyjazd do Kobierzyc elbląskiej drużynie. Po zwycięstwie w Piotrkowie Trybunalskim na inaugurację sezonu oraz nad Perłą Lublin w... więcej »
Rehasport Clinic

KLUB

historia

Zarząd

Drużyna

hala

LIGA

terminarz

tabela

puchar

MULTIMEDIA

video

foto

AKTUALNOSCI

SPONSORZY

KONTAKT

KLUB KIBICA

SKLEP

Projekt oraz realizacja Agencja Reklamowa aktywwwni.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.

stat4u