Wsparcie w bramce Startu.

Data dodania artykułu: 2017-12-22 10:08:02

autor zdjęcia: fot. Sportowe Fakty (AD)

Do grona zawodniczek Kram Startu dołączyła dobrze znana elbląskim kibicom bramkarka. Zarząd klubu postanowił podpisać umowę z Martą Wiercioch, która ma na tej pozycji wspomóc Klaudię Powagę.

Drużyna Andrzeja Niewrzawy przygotowuje się do drugiej rundy PGNiG Superligi w niemal optymalnym składzie, bo jedynie bez Solomiji Szywerskiej, która musiała poddać się zabiegowi stawu skokowego metodą artroskopową. Sołomija Szywerska borykała się z kontuzją już od jakiegoś czasu i przynajmniej do lutego nie będzie mogła wspomagać swojej drużyny. W związku z tym zarząd klubu zmuszony był pozyskać zawodniczkę, która na czas rehabilitacji zastąpi podstawową golkiperkę Startu. Wybór padł na Martę Wiercioch, lepiej znaną elbląskim kibicom pod panieńskim nazwiskiem Miecznikowska. - więcej...

żródło: portel.pl

PGNiG SUPERLIGA

MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. - EKS START Elbląg

Piotrków Trybunalski

Sobota, 01 Wrzesień godzina

25

26

Niestety nie udało się drużynie KRAM Startu powtórzyć sukcesu sprzed roku. W sobotę, w hali przy ul. Grunwaldzkiej 135, KRAM Start przegrał przed własną publicznością z drużyną ENERGA AZS Koszalin i ostatecznie zajął czwarte miejsce w rozgrywkach PGNiG Superlig Kobiet w... więcej »
Rehasport Clinic

KLUB

historia

Zarząd

Drużyna

hala

LIGA

terminarz

tabela

puchar

MULTIMEDIA

video

foto

AKTUALNOSCI

SPONSORZY

KONTAKT

KLUB KIBICA

SKLEP

Projekt oraz realizacja Agencja Reklamowa aktywwwni.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.

stat4u