Wsparcie w bramce Startu.

Data dodania artykułu: 2017-12-22 10:08:02

autor zdjęcia: fot. Sportowe Fakty (AD)

Do grona zawodniczek Kram Startu dołączyła dobrze znana elbląskim kibicom bramkarka. Zarząd klubu postanowił podpisać umowę z Martą Wiercioch, która ma na tej pozycji wspomóc Klaudię Powagę.

Drużyna Andrzeja Niewrzawy przygotowuje się do drugiej rundy PGNiG Superligi w niemal optymalnym składzie, bo jedynie bez Solomiji Szywerskiej, która musiała poddać się zabiegowi stawu skokowego metodą artroskopową. Sołomija Szywerska borykała się z kontuzją już od jakiegoś czasu i przynajmniej do lutego nie będzie mogła wspomagać swojej drużyny. W związku z tym zarząd klubu zmuszony był pozyskać zawodniczkę, która na czas rehabilitacji zastąpi podstawową golkiperkę Startu. Wybór padł na Martę Wiercioch, lepiej znaną elbląskim kibicom pod panieńskim nazwiskiem Miecznikowska. - więcej...

żródło: portel.pl

PGNiG SUPERLIGA

KRAM START Elbląg - SPR Pogoń Szczecin

Elbląg

Niedziela, 21 Styczeń godzina 17:00

29

34

Piłkarki ręczne Kram Startu odniosły pierwsze zwycięstwo w drugiej rundzie PGNiG Superligi. Podopieczne Andrzeja Niewrzawy nie miały w Chorzowie łatwego zadania, jednak ostatecznie pokonały miejscowy Ruch 34:29 i zdobyły trzy punkty.Zdecydowanym faworytem pojedynku Ruchu ze... więcej »
Rehasport Clinic

KLUB

historia

Zarząd

Drużyna

hala

LIGA

terminarz

tabela

puchar

MULTIMEDIA

video

foto

AKTUALNOSCI

SPONSORZY

KONTAKT

KLUB KIBICA

SKLEP

Projekt oraz realizacja Agencja Reklamowa aktywwwni.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.

stat4u