Piotrcovia Piotrków Tryb. - KRAM Start Elbląg

Data dodania artykułu: 2017-11-16 11:40:54

autor zdjęcia: Kram Start

Dzisiaj nasze zawodniczki udały się w podróż do Piotrkowa Trybunalskiego. Jeszcze przed przerwą, związaną z meczami reprezentacji, rozegrają ostatnie spotkanie w pierwszej rundzie a przeciwnikiem KRAM Startu będzie MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski.
Drużyna z Piotrkowa Trybunalskiego w rozegranych do tej pory spotkaniach zdobyła 12 punktów i zajmuje 7-e miejsce w tabeli. Sporą niespodzianką w minionej kolejce była przegrana piotrkowianek z KPR Gminy Kobierzyce 24:29 a najwięcej bramek w tym spotkaniu - 7 rzuciła  Kopertowska Monika, która jest najskuteczniejszą zawodniczką w zespole Piotrcovii Piotrków Trybunalski.
Drużyna KRAM Startu w minioną niedzielę pokonała Energę AZS Koszalin, nie zwyciężyły w regulaminowym czasie, tylko po serii rzutów karnych 3:2. Dzięki temu zwycięstwu umocniły się na 3. miejscu w tabeli PGNiG Superligi Kobiet.
Początek
MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. - KRAM Start Elbląg 16.11.17r. (czwartek) godz.18:00

Terminarz nie jest jeszcze uzupełniony

25

26

Niestety nie udało się drużynie KRAM Startu powtórzyć sukcesu sprzed roku. W sobotę, w hali przy ul. Grunwaldzkiej 135, KRAM Start przegrał przed własną publicznością z drużyną ENERGA AZS Koszalin i ostatecznie zajął czwarte miejsce w rozgrywkach PGNiG Superlig Kobiet w... więcej »
Rehasport Clinic

KLUB

historia

Zarząd

Drużyna

hala

LIGA

terminarz

tabela

puchar

MULTIMEDIA

video

foto

AKTUALNOSCI

SPONSORZY

KONTAKT

KLUB KIBICA

SKLEP

Projekt oraz realizacja Agencja Reklamowa aktywwwni.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.

stat4u