Historyczne rzuty karne w Elblągu i zwycięstwo Startu!

Data dodania artykułu: 2017-11-13 09:03:17

autor zdjęcia: fot. Anna Dembińska

Pojedynek Startu z Akademiczkami był bardzo zacięty, a po regulaminowym czasie gry na tablicy wyników był remis po 22 i dopiero rzuty karne dały zwycięstwo naszej drużynie. W ostatnim świetną interwencją popisała się Solomija Szywerska i dwa punkty trafiły na konto EKS. Zobacz zdjęcia.

10. kolejka PGNiG Superligi kobiet zapowiadała się bardzo ciekawie, bo jedynie w dwóch z pięciu par można było wskazać zdecydowanego faworyta do zwycięstwa. W potyczce Startu z AZS wynik był sporą niewiadomą, bo oba zespoły do tej pory zgromadziły po dwadzieścia jeden punktów, z tym że Akademiczki mają rozegrane jedno spotkanie więcej. Pojedynki tych zespołów wzbudzają zazwyczaj sporo emocji i kończą się ze zmiennym szczęściem. - Ciężko nam się z nimi gra, to jest drugi rywal, zaraz po Zagłębiu, z którym nam nie idzie. Musimy podejść do tego spotkania na sto procent aby punkty zostały w Elblągu - mówiła przed potyczką Sylwia Lisewska...więcej

żródło: portel.pl

PGNiG SUPERLIGA

EKS START Elbląg - Metraco Zagłębie Lubin

Elbląg

Środa, 19 Wrzesień godzina 18:00

23

21

Porażką zakończyło się wyjazdowe spotkanie z KPR Kobierzyce. Elblążanki prowadziły do przerwy 14:10, ale ostatecznie przegrały 21:23.Nie udał się wyjazd do Kobierzyc elbląskiej drużynie. Po zwycięstwie w Piotrkowie Trybunalskim na inaugurację sezonu oraz nad Perłą Lublin w... więcej »
Rehasport Clinic

KLUB

historia

Zarząd

Drużyna

hala

LIGA

terminarz

tabela

puchar

MULTIMEDIA

video

foto

AKTUALNOSCI

SPONSORZY

KONTAKT

KLUB KIBICA

SKLEP

Projekt oraz realizacja Agencja Reklamowa aktywwwni.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.

stat4u