Zwycięstwo w Kobierzycach.

Data dodania artykułu: 2017-11-06 10:02:30

autor zdjęcia: Kram Start

KRAM START Elbląg pokonał na wyjeździe KPR Gminy Kobierzyce 22:19 i tym samym awansował na 3-e miejsce w tabeli. Zwycięstwo jednak nie przyszło łatwo.
Ostatnie wyniki, osiągane przez drużynę z Dolnego Śląska były sygnałem, że spotkanie w Kobierzycach nie będzie łatwym pojedynkiem. Już początek spotkanie na to wskazywał, kiedy gospodynie prowadziły 5:0. Niemoc strzelecką w 8 minucie przerwała Aleksandra Dorsz a po rzucie karnym Sylwii Lisewskiej zrobiło się 2:5. Rywalki długo utrzymywały się na prowadzeniu. Dopiero przed przerwą, po rzutach Aleksandry Jędrzejczyk i Joanny Wagi notowaliśmy pierwszy remis 10:10. Po zmianie stron, jeszcze w 42 minucie na tablicy wyników pokazał się remis 16:16, ale po skutecznych kolejnych rzutach naszych zawodniczek (Patrycja Świerżewska i Aleksandra Jędrzejczyk po 2 bramki, Aleksandra Kwiecińska i Katarzyna Kozimur po 1) KRAM Start ostatecznie pokonał KPR Kobierzyce 22:19.
Zdobywając kolejne 3 punkty KRAM Start awansował na 3-e miejsce, wyprzedzając min. Energę AZS Koszalin, która będzie kolejnym przeciwnikiem naszej drużyny już w najbliższą niedzielę 12 listopada, początek  godz.17:00.

KPR Gminy Kobierzyce - Kram Start Elbląg 19:22 (10:10)

KPR Gminy Kobierzyce
: Ciesiółka, Słota - Mączka 6, Charzyńska 5, Jakubowska 3, Skalska 3, Dąbrowska 1, Michalak 1, Wojda, Janczak, Wesołowska, Wiertelak, Linkowska, Walczak, Daszkiewicz, Kaźmierska.
KRAM Start Elbląg: Szywerska, Powaga - Jędrzejczyk 4, Waga 3, Dorsz 3, Lisewska 3, Kwiecińska 2, Kozimur 2, Świerżewska 2, Yashchuk 2, Balsam 1, Stokłosa, Szynkaruk, Gerej, Choromańska, Świerczek.

Terminarz nie jest jeszcze uzupełniony

25

26

Niestety nie udało się drużynie KRAM Startu powtórzyć sukcesu sprzed roku. W sobotę, w hali przy ul. Grunwaldzkiej 135, KRAM Start przegrał przed własną publicznością z drużyną ENERGA AZS Koszalin i ostatecznie zajął czwarte miejsce w rozgrywkach PGNiG Superlig Kobiet w... więcej »
Rehasport Clinic

KLUB

historia

Zarząd

Drużyna

hala

LIGA

terminarz

tabela

puchar

MULTIMEDIA

video

foto

AKTUALNOSCI

SPONSORZY

KONTAKT

KLUB KIBICA

SKLEP

Projekt oraz realizacja Agencja Reklamowa aktywwwni.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.

stat4u