Zwycięstwo w Kobierzycach.

Data dodania artykułu: 2017-11-06 10:02:30

autor zdjęcia: Kram Start

KRAM START Elbląg pokonał na wyjeździe KPR Gminy Kobierzyce 22:19 i tym samym awansował na 3-e miejsce w tabeli. Zwycięstwo jednak nie przyszło łatwo.
Ostatnie wyniki, osiągane przez drużynę z Dolnego Śląska były sygnałem, że spotkanie w Kobierzycach nie będzie łatwym pojedynkiem. Już początek spotkanie na to wskazywał, kiedy gospodynie prowadziły 5:0. Niemoc strzelecką w 8 minucie przerwała Aleksandra Dorsz a po rzucie karnym Sylwii Lisewskiej zrobiło się 2:5. Rywalki długo utrzymywały się na prowadzeniu. Dopiero przed przerwą, po rzutach Aleksandry Jędrzejczyk i Joanny Wagi notowaliśmy pierwszy remis 10:10. Po zmianie stron, jeszcze w 42 minucie na tablicy wyników pokazał się remis 16:16, ale po skutecznych kolejnych rzutach naszych zawodniczek (Patrycja Świerżewska i Aleksandra Jędrzejczyk po 2 bramki, Aleksandra Kwiecińska i Katarzyna Kozimur po 1) KRAM Start ostatecznie pokonał KPR Kobierzyce 22:19.
Zdobywając kolejne 3 punkty KRAM Start awansował na 3-e miejsce, wyprzedzając min. Energę AZS Koszalin, która będzie kolejnym przeciwnikiem naszej drużyny już w najbliższą niedzielę 12 listopada, początek  godz.17:00.

KPR Gminy Kobierzyce - Kram Start Elbląg 19:22 (10:10)

KPR Gminy Kobierzyce
: Ciesiółka, Słota - Mączka 6, Charzyńska 5, Jakubowska 3, Skalska 3, Dąbrowska 1, Michalak 1, Wojda, Janczak, Wesołowska, Wiertelak, Linkowska, Walczak, Daszkiewicz, Kaźmierska.
KRAM Start Elbląg: Szywerska, Powaga - Jędrzejczyk 4, Waga 3, Dorsz 3, Lisewska 3, Kwiecińska 2, Kozimur 2, Świerżewska 2, Yashchuk 2, Balsam 1, Stokłosa, Szynkaruk, Gerej, Choromańska, Świerczek.

PGNiG SUPERLIGA

KRAM START Elbląg - Vistal Gdynia

Elbląg

Sobota, 06 Styczeń godzina 18:00

23

37

Szczypiornistki Kram Startu idą na ciosem. W meczu 11. kolejki PGNiG Superligi elblążanki pokonały na wyjeździe Piotrcovię Piotrków Trybunalski 37:23. Było to szóste z rzędu zwycięstwo naszej drużyny. Start zakończył pierwszą rundę na najniższym stopniu podium.Cztery... więcej »