KRAM Start - UKS PCM Kościerzyna

Data dodania artykułu: 2017-10-25 10:50:55

autor zdjęcia: Kram Start

Tym razem w niedzielę, w Elblągu rozegramy ósmą kolejkę spotkań PGNiG Superligi Kobiet. Gospodarz KRAM Start Elbląg podejmować będzie UKS PCM Kościerzyna. Drużyna z Kościerzyny wygrała dotychczas tylko jedno spotkanie z Koroną Handball Kielce 27:23 i zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli. Nasze zawodniczki w ostatniej kolejce odniosły wysokie zwycięstwo, pokonując Koronę Handball Kielce różnicą aż 17tu bramek i plasują się na 5tym miejscu w tabeli. Warto dodać, że w meczu tym spotkają się dwie najskuteczniejsze zawodniczki rozgrywek PGNiG Superligi Kobiet: Malwina Hartman - 56 bramek (UKS PCM Kościerzyna), która zajmuje 1-sze miejsce w tej klasyfikacji i Sylwia Lisewska - 51 bramek (KRAM START Elbląg), która zajmuje miejsce 3-e.

KRAM Start Elbląg - UKS PCM Kościerzyna początek 29.10.17r.(niedziela) godz.17:00 hala sportowo-widowiskowa MOSiR ul. Grunwaldzka 135.

Serdecznie zapraszamy!
 

Terminarz nie jest jeszcze uzupełniony

25

26

Niestety nie udało się drużynie KRAM Startu powtórzyć sukcesu sprzed roku. W sobotę, w hali przy ul. Grunwaldzkiej 135, KRAM Start przegrał przed własną publicznością z drużyną ENERGA AZS Koszalin i ostatecznie zajął czwarte miejsce w rozgrywkach PGNiG Superlig Kobiet w... więcej »
Rehasport Clinic

KLUB

historia

Zarząd

Drużyna

hala

LIGA

terminarz

tabela

puchar

MULTIMEDIA

video

foto

AKTUALNOSCI

SPONSORZY

KONTAKT

KLUB KIBICA

SKLEP

Projekt oraz realizacja Agencja Reklamowa aktywwwni.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.

stat4u