KRAM START - MKS Perła Lublin

Data dodania artykułu: 2017-10-13 08:16:14

autor zdjęcia: Kram Start

Przed nami 6. kolejka rozgrywek PGNiG Superligi Kobiet i kolejne wyzwanie przed naszymi zawodniczkami. W poniedziałek podopieczne Andrzeja Niewrzawy podejmą MKS Perła Lublin, który nie doznał jeszcze żadnej porażki. W rozegranych dotychczas meczach drużyna wielokrotnego mistrza Polski zdobyła komplet punktów, chociaż do tej pory mierzyła się z zespołami z dolnej części tabeli. Należy również dodać, że od nowego sezonu szeregi KRAM Start Elbląg  zasiliła właśnie z Lublina rozgrywająca Katarzyna Kozimur.
Drużyna KRAM START Elbląg  w pięciu spotkaniach, trzy razy zwyciężyła, w dwóch spotkaniach musiała uznać wyższość swoich przeciwników, minimalnie ulegając drużynie Vistal Gdynia i w ostatniej kolejce Metraco Zagłębie Lubin 35:24.
Mecze pomiędzy zespołami KRAM Startu i MKS Lublin były zawsze bardzo emocjonujące i drużyny dostarczyły bardzo dużo wrażeń, stwarzając jednocześnie ciekawe, sportowe widowisko. Początek poniedziałek tj. 16 październik godz. 18:00 hala sportowo-widowiskowa MOSiR ul. Grunwaldzka 135.
Serdecznie zapraszamy i liczymy na gorący doping!

Transmisja na żywo tutaj:

https://www.youtube.com/watch?v=f8xxsEoNBbA&feature=youtu.be

PGNiG SUPERLIGA

KRAM START Elbląg - UKS PCM Kościerzyna

Elbląg

Niedziela, 29 Październik godzina 17:00

22

39

Już dzisiaj nasze zawodniczki wyjeżdżają do Kielc. Przed nimi teoretycznie łatwe zadanie, ponieważ ich przeciwnikiem będzie drużyna z Kielce Korona Handball.  Beniaminek z Kielc nie zdobył jeszcze punktów w rozgrywkach PGNiG Superligi Kobiet ale w rozegranych do tej... więcej »
Rehasport Clinic

KLUB

historia

Zarząd

Drużyna

hala

LIGA

terminarz

tabela

puchar

MULTIMEDIA

video

foto

AKTUALNOSCI

SPONSORZY

KONTAKT

KLUB KIBICA

SKLEP

Projekt oraz realizacja Agencja Reklamowa aktywwwni.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.

stat4u