Kolejne zwycięstow Kram Startu!

Data dodania artykułu: 2017-09-21 14:51:59

autor zdjęcia: Kram Start

To już trzecie zwycięstwo, jakie odniosły nasze piłkarki w sezonie 2017/18. Podopieczne Andrzeja Niewrzawy pokonały na własnym terenie KPR Jelenia Góra.
Obie drużyny w dotychczas rozegranych spotkaniach zanotowały po dwa zwycięstwa i w tabeli dzieliły je dwa miejsca. Jeleniogórzanki mecz z KPR Ruch Chorzów wygrały po rzutach karnych, KRAM Start natomiast przywiózł cenne punkty ze Szczecina. Wczorajsze spotkanie było bardzo wyrównane.  Drużyny grały bardzo odważnie, czego konsekwencją były rzuty karne. W pierwszej odsłonie meczu 6 dla KRAM Startu, które skutecznie wykorzystała Sylwia Lisewska i w 11 minucie meczu, właśnie po jej rzucie z siódmego metra, uzyskaliśmy trzy bramkową przewagę 7:4. Szybko jednak jeleniogórzanki odrobiły straty i w 24 minucie był remis po 10. Do szatni zespoły schodziły przy wyniku 14:13. Druga połowa meczu to także wyrównana walka i bramka za bramkę. Jeszcze w 53 minucie na tablicy wyników notujemy remis po 23. Przez kolejne 7 minut spotkania zdobywamy pięć bramek przy dwóch rzuconych przez jeleniogórzanki, ostatecznie pokonując przyjezdne.

KRAM Start Elbląg - KPR Jelenia Góra 28:25(14:13)

KRAM Start Elbląg: Szywerska, Powaga - Lisewska 12, Waga 5, Balsam 4, Kwiecińska 2, Świerżewska 2, Jędrzejczyk 1, Kozimur 1, Yashchuk 1, Dorsz, Gerej, Szynkaruk, Stokłosa, Choromańska, Świerczek.
KPR Jelenia Góra: Wierzbicka, Filończuk - Tomczyk Aleksandra 10, Załoga 7, Żukowska 4, Kobzar 2, Karwecka 1, Oreszczuk, Jurczyk, Jasińska, Skowrońska, Kanicka, Tomczyk Marta.

Terminarz nie jest jeszcze uzupełniony

25

26

Niestety nie udało się drużynie KRAM Startu powtórzyć sukcesu sprzed roku. W sobotę, w hali przy ul. Grunwaldzkiej 135, KRAM Start przegrał przed własną publicznością z drużyną ENERGA AZS Koszalin i ostatecznie zajął czwarte miejsce w rozgrywkach PGNiG Superlig Kobiet w... więcej »
Rehasport Clinic

KLUB

historia

Zarząd

Drużyna

hala

LIGA

terminarz

tabela

puchar

MULTIMEDIA

video

foto

AKTUALNOSCI

SPONSORZY

KONTAKT

KLUB KIBICA

SKLEP

Projekt oraz realizacja Agencja Reklamowa aktywwwni.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.

stat4u