Wygrana w Szczecinie.

Data dodania artykułu: 2017-09-18 12:22:29

autor zdjęcia: Kram Start

To był piąty mecz drużyny KRAM Startu w ciągu niecałych dwóch tygodni, więc tym bardziej cieszy zwycięstwo, drugie z rzędu i jeszcze na trudnym terenie w Szczecinie. Spotkanie budziło wiele emocji. Zespoły sąsiadowały ze sobą w tabeli i obydwa, w rozegranych dotychczas meczach zanotowały po jednym zwycięstwie i jednej porażce. Warto też przypomnieć, że w drużynie KRAM Start od nowego sezonu występuje była zawodniczka Pogoni Hanna Yashchuk.
Gra w początkowej fazie była bardzo nerwowa. Wynik z rzutu karnego otworzyła Sylwia Lisewska i natychmiast odpowiedziała Patrycja Noga. Do przerwy utrzymywała się nieznaczna dwubramkowa przewaga gospodyń. Po zmianie stron było jeszcze więcej emocji. Od 37 minuty do 51 szczecińska Pogoń zdobyła 2 bramki, podczas gdy nasze zawodniczki rzuciły ich 5, wychodząc jednocześnie na dwu bramkowe prowadzenie, którego nie oddały już do końca spotkania.

SPR Pogoń Baltica Szczecin - KRAM Start Elbląg 22:24(17:15)

SPR Pogoń Baltica Szczecin: Wawrzynkowska, Krupa - Królikowska 5, Blazević 4, Nosek 4, Marcinkova 3, Bancilon 2, Gadzina 2, Noga 1, Zawistowska 1, Cebula, Costa, Janas, Koprowska, Kochaniak, Senderkiewicz.

KRAM Start Elbląg: Szywerska, Powaga - Lisewska 5, Kozimur 4, Szynkaruk 3, Yashchuk 3, Stokłosa 2, Waga 2, Dorsz 2, Balsam 1, Kwiecińska 1, Świerżewska 1, Jędrzejczyk, Choromańska, Świerczek, Gerej.

PGNiG SUPERLIGA

KRAM START Elbląg - SPR Pogoń Szczecin

Elbląg

Niedziela, 21 Styczeń godzina 17:00

29

34

Piłkarki ręczne Kram Startu odniosły pierwsze zwycięstwo w drugiej rundzie PGNiG Superligi. Podopieczne Andrzeja Niewrzawy nie miały w Chorzowie łatwego zadania, jednak ostatecznie pokonały miejscowy Ruch 34:29 i zdobyły trzy punkty.Zdecydowanym faworytem pojedynku Ruchu ze... więcej »
Rehasport Clinic

KLUB

historia

Zarząd

Drużyna

hala

LIGA

terminarz

tabela

puchar

MULTIMEDIA

video

foto

AKTUALNOSCI

SPONSORZY

KONTAKT

KLUB KIBICA

SKLEP

Projekt oraz realizacja Agencja Reklamowa aktywwwni.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.

stat4u