Karnety na sezon 2017/18

Data dodania artykułu: 2017-08-23 13:53:17

autor zdjęcia: Studio Krasuń

Ruszyła sprzedaż karnetów dla elbląskich firm na mecze drużyny Kram Start Elbląg. Podopieczne trenera Andrzeja Niewrzawy po ubiegłorocznym sukcesie znów mają apetyty na podium.

Zapraszamy wszystkie firmy z Elbląga i okolic do współpracy z naszym klubem. Sprawmy aby trybuny na hali zapełniły się po brzegi, a doping kibiców niósł naszą drużynę po zwycięstwo.

Zapraszamy małe i duże firmy do współpracy. Każdy karnet na odwrocie posiadać będzie logo firmy która go zakupiła. Oprócz prezentu dla pracowników karnety mogą być doskonałym uzupełnieniem oferty sprzedażowej firmy.

Koszt karnetów na pierwszą rundę to 35zł brutto za sztukę. Minimalna ilość zakupu to 10 sztuk. Zapraszamy do składania zamówień.

Aby złożyć zamówienie wystarczy wysłać maila do klubu z zamawianą ilością karnetów na adres zarzad@eksstart.pl

Dla naszych kibiców również przygotowaliśmy karnety do nabycia od 11.09 w kasie Hali przy alei Grunwaldzkiej 135, koszt na pierwszą rundę 35zł za sztukę

 

Terminarz nie jest jeszcze uzupełniony

25

26

Niestety nie udało się drużynie KRAM Startu powtórzyć sukcesu sprzed roku. W sobotę, w hali przy ul. Grunwaldzkiej 135, KRAM Start przegrał przed własną publicznością z drużyną ENERGA AZS Koszalin i ostatecznie zajął czwarte miejsce w rozgrywkach PGNiG Superlig Kobiet w... więcej »
Rehasport Clinic

KLUB

historia

Zarząd

Drużyna

hala

LIGA

terminarz

tabela

puchar

MULTIMEDIA

video

foto

AKTUALNOSCI

SPONSORZY

KONTAKT

KLUB KIBICA

SKLEP

Projekt oraz realizacja Agencja Reklamowa aktywwwni.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.

stat4u