Start przegrał w finale Pucharu Polski.

Data dodania artykułu: 2017-05-22 08:14:47

autor zdjęcia: fot. Wojciech Szubartowski

Niestety nie udało się naszej drużynie wywalczyć Pucharu Polski. Brązowe medalistki mistrzostw Polski przegrały w meczu finałowym z Metraco Zagłębiem Lubin 26:29. Zobacz zdjęcia z meczu.

Finał Pucharu Polski zapowiadał się bardzo ciekawie, bo naprzeciwko siebie stanąć miały wicemistrzynie i brązowe medalistki mistrzostw Polski. Kram Start Elbląg w minioną środę zrealizował przedsezonowe założenia, spełnił marzenia swoje i kibiców. Sztab szkoleniowy oraz zawodniczki zapowiadały, że wywalczenie pucharu byłoby dopełnieniem udanego sezonu i zrobią co w ich mocy, by tam się stało. ZPRP zadecydował, że tegoroczny finał, zarówno kobiet jak i mężczyzn, rozegrany zostanie w Lublinie. Niestety publiczność nie dopisała, na szczęście obie drużyny mogły liczyć na wsparcie swoich kibiców...więcej

26

Niestety nie udało się naszej drużynie wywalczyć Pucharu Polski. Brązowe medalistki mistrzostw Polski przegrały w meczu finałowym z Metraco Zagłębiem Lubin 26:29. Zobacz zdjęcia z meczu.Finał Pucharu Polski zapowiadał się bardzo ciekawie, bo naprzeciwko siebie stanąć miały... więcej »