Medalistki u Prezydenta!

Data dodania artykułu: 2017-05-19 08:59:57

autor zdjęcia: elblag.eu

Prezydent Witold Wróblewski gościł dziś nasze brązowe medalistki Mistrzostw Polski - drużynę szczypiornistek Kram Start Elblag wraz ze sztabem szkoleniowym i prezesem klubu. Spotkanie było okazją do ponownego pogratulowania wywalczonego wczoraj sukcesu oraz wymiany pomeczowych wrażeń.

- „Raz jeszcze chciałbym pogratulować Wam tego brązowego medalu. Cieszę się, że po 17 latach elblążanki znów są na podium. Wasz sukces to kolejny dowód na to, że Elblag sportem stoi. Wczoraj z powodu wcześniej umówionego spotkania mogłem dojechać dopiero na drugą połowę meczu. Kiedy wygrywałyście siedmioma punktami myślałem, że już wszystko przesądzone. Okazało się jednak inaczej. Nie ukrywam, że do ostatnich sekund trzymałyście nas kibiców w napięciu. Jestem pod ogromnym wrażeniem” – podkreślał Prezydent Witold Wróblewski.

- „Dopóki 60 minut nie minie, to różne rzeczy mogą się zdarzyć. W tym sezonie bywało już tak, że przegrywałyśmy  kilkoma punktami, a ostatecznie wygrałyśmy spotkanie. Zdarzało się też, że miałyśmy przewagę, a mecz zakończył się przegraną. Także jesteśmy nieobliczalne” – mówiła rozgrywająca naszej drużyny Sylwia Lisewska.

Od dwóch lat drużynę szczypiornistek Kram Start Elblag prowadzi pochodzący z Gdyni Andrzej Niewrzawa.

- „Elblag jest znany w kraju, ale i w świecie ze sportu i wspaniałych zawodników. Jedną z dyscyplin, która ma bogate tradycje jest piłka ręczna. Mam tę satysfakcję i przyjemność, że mogę je kultywować  w naszym mieście. Myślę, że idziemy w dobrym kierunku” – podkreślał trener, który właśnie dziś obchodzi swoje urodziny.
- „Ten wczorajszy medal to taki prezent urodzinowy, który od Was otrzymałem. Jest to jeden z najlepszych prezentów w moim życiu. Dziś również urodziny obchodzi moja małżonka i to właśnie Jej dedykuję ten medal” – dodał Andrzej Niewrzawa.

Prezes klubu Stanisław Tomczyński podczas spotkania przekazał Prezydentowi okolicznościową koszulkę. Podziękował również za wsparcie udzielane elbląskim szczypiornistkom.

W najbliższą sobotę drużyna Kram Start Elblag w Lublinie zmierzy się w finale Pucharu Polski z Zagłębiem Lubin. Zarówno sztab szkoleniowy, jak i zawodniczki zgodnie twierdzą, że zwycięstwo byłoby wspaniałym ukoronowaniem tego udanego sezonu, i że zrobią wszystko, aby wygrać.

- „Trzymam więc kciuki. Wierzę, że ten Puchar przyjedzie do Elbląga” – dodał na zakończenie spotkania Prezydent Witold Wróblewski.

żródło: elblag.eu

PGNiG SUPERLIGA

EKS START Elbląg - Metraco Zagłębie Lubin

Elbląg

Środa, 19 Wrzesień godzina 18:00

23

21

Porażką zakończyło się wyjazdowe spotkanie z KPR Kobierzyce. Elblążanki prowadziły do przerwy 14:10, ale ostatecznie przegrały 21:23.Nie udał się wyjazd do Kobierzyc elbląskiej drużynie. Po zwycięstwie w Piotrkowie Trybunalskim na inaugurację sezonu oraz nad Perłą Lublin w... więcej »
Rehasport Clinic

KLUB

historia

Zarząd

Drużyna

hala

LIGA

terminarz

tabela

puchar

MULTIMEDIA

video

foto

AKTUALNOSCI

SPONSORZY

KONTAKT

KLUB KIBICA

SKLEP

Projekt oraz realizacja Agencja Reklamowa aktywwwni.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.

stat4u