Medal coraz bliżej.

Data dodania artykułu: 2017-05-15 07:05:49

autor zdjęcia: fot. Marcin Chyła

Szczypiornistki Kram Startu pokonały w Koszalinie Energę AZS 24:23 i zrobiły duży krok w stronę brązowego medalu. Dzięki temu zwycięstwu elblążanki wskoczyły na najniższy stopień podium i za kilka dni zrobią wszystko, by obronić tę pozycję.

Dla naszych zawodniczek dzisiejsze starcie w Koszalinie miało ogromne znaczenie. Już przed pierwszym gwizdkiem wiadomo było, że zwycięstwo da awans w ligowej tabeli na trzecią pozycję, ponieważ MKS Selgors przegrał u siebie z Vistalem. Motywacja w naszym zespole musiała być ogromna. Koszalinianki z kolei meczem ze Startem żegnały się ze swoimi kibicami i mimo że szansy na medal już nie miały, chciały w końcu wygrać u siebie. Nasza drużyna przystąpiła do meczu osłabiona, bez Magdy Balsam i Aleksandry Kwiecińskiej.więcej...

żródło: portel.pl 

PGNiG SUPERLIGA

KRAM START Elbląg - Vistal Gdynia

Elbląg

Sobota, 06 Styczeń godzina 18:00

23

37

Szczypiornistki Kram Startu idą na ciosem. W meczu 11. kolejki PGNiG Superligi elblążanki pokonały na wyjeździe Piotrcovię Piotrków Trybunalski 37:23. Było to szóste z rzędu zwycięstwo naszej drużyny. Start zakończył pierwszą rundę na najniższym stopniu podium.Cztery... więcej »
Rehasport Clinic

KLUB

historia

Zarząd

Drużyna

hala

LIGA

terminarz

tabela

puchar

MULTIMEDIA

video

foto

AKTUALNOSCI

SPONSORZY

KONTAKT

KLUB KIBICA

SKLEP

Projekt oraz realizacja Agencja Reklamowa aktywwwni.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.

stat4u