Medal coraz bliżej.

Data dodania artykułu: 2017-05-15 07:05:49

autor zdjęcia: fot. Marcin Chyła

Szczypiornistki Kram Startu pokonały w Koszalinie Energę AZS 24:23 i zrobiły duży krok w stronę brązowego medalu. Dzięki temu zwycięstwu elblążanki wskoczyły na najniższy stopień podium i za kilka dni zrobią wszystko, by obronić tę pozycję.

Dla naszych zawodniczek dzisiejsze starcie w Koszalinie miało ogromne znaczenie. Już przed pierwszym gwizdkiem wiadomo było, że zwycięstwo da awans w ligowej tabeli na trzecią pozycję, ponieważ MKS Selgors przegrał u siebie z Vistalem. Motywacja w naszym zespole musiała być ogromna. Koszalinianki z kolei meczem ze Startem żegnały się ze swoimi kibicami i mimo że szansy na medal już nie miały, chciały w końcu wygrać u siebie. Nasza drużyna przystąpiła do meczu osłabiona, bez Magdy Balsam i Aleksandry Kwiecińskiej.więcej...

żródło: portel.pl 

PGNiG SUPERLIGA

KRAM START Elbląg - KPR Gminy Kobierzyce

Elbląg

Sobota, 24 Luty godzina 17:00

25

37

Bez niespodzianki zakończył się mecz Kram Startu w Kościerzynie. Elblążanki odniosły pewne zwycięstwo nad UKS PCM (37:25) i zgarnęły komplet punktów. Stuprocentową skuteczność (4/4) przy obronie rzutów karnych miała Klaudia Powaga.Zdecydowanym faworytem potyczki UKS ze Startem... więcej »
Rehasport Clinic

KLUB

historia

Zarząd

Drużyna

hala

LIGA

terminarz

tabela

puchar

MULTIMEDIA

video

foto

AKTUALNOSCI

SPONSORZY

KONTAKT

KLUB KIBICA

SKLEP

Projekt oraz realizacja Agencja Reklamowa aktywwwni.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.

stat4u