ENERGA AZS Koszalin - KRAM Start Elbląg

Data dodania artykułu: 2017-05-12 11:41:12

autor zdjęcia: Studio Krasuń

Przed nami dwie ostatnie kolejki w rozgrywkach PGNiG Superligi Kobiet. Drużyna KRAM Start Elbląg jutro rozegra przedostatnie spotkanie w Koszalinie z miejscową ENERGA AZS. Na dwie kolejki przed zakończeniem kobiecych rozgrywek nasza drużyna ma jeden punkt straty do zespołu MKS Selgros Lublin, który zajmuje 3. miejsce i który w jutrzejszej kolejce podejmować będzie u siebie Vistal Gdynię. Niezależnie od wszystkich jutrzejszych spotkań ligowy finisz zapowiada się niezwykle emocjonująco. Przed drużyną Andrzeja Niewrzawy bardzo trudne dwa spotkania i chociaż koszalinianki zajmują 6.te miejsce w tabeli to w ostatnim meczu rozegranym w kwietniu w Elblągu pokonały KRAM Start 31:27(16:11). Walczymy do końcu i czekamy na dobre wieści z Koszalina!

ENERGA AZS Koszalin - KRAM Start Elbląg 13.04.2017r.(sobota) godz.17.00 hala sportowo-widowiskowa przy ul. Śniadeckich 4, Koszalin.

 

Wydarzenie wspiera Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

Terminarz nie jest jeszcze uzupełniony

25

26

Niestety nie udało się drużynie KRAM Startu powtórzyć sukcesu sprzed roku. W sobotę, w hali przy ul. Grunwaldzkiej 135, KRAM Start przegrał przed własną publicznością z drużyną ENERGA AZS Koszalin i ostatecznie zajął czwarte miejsce w rozgrywkach PGNiG Superlig Kobiet w... więcej »
Rehasport Clinic

KLUB

historia

Zarząd

Drużyna

hala

LIGA

terminarz

tabela

puchar

MULTIMEDIA

video

foto

AKTUALNOSCI

SPONSORZY

KONTAKT

KLUB KIBICA

SKLEP

Projekt oraz realizacja Agencja Reklamowa aktywwwni.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.

stat4u