Kram Start wraca do gry!

Data dodania artykułu: 2017-05-04 08:48:20

autor zdjęcia: fot .Anna Dembińska

Piłkarki Kram Startu zrehabilitowały się za wysoką porażkę w Gdyni i przed własną publicznością pokonały Vistal 26:21. Elblążanki wywalczyły niezwykle cenne dwa punkty i nadal mają szansę na medal. Zobacz zdjęcia z meczu.

Środowy pojedynek naszej drużyny z Vistalem miało przynieść elblążankom przełamanie. Trzy poprzednie mecze niestety zakończyły się stratą sześciu punktów i spadkiem na czwarte miejsce PGNiG Superligi. Drużyna Andrzeja Niewrzawy traciła już do lidera aż sześć punktów, a do Lublina, który znajdował się na najniższym stopniu podium, trzy oczka. Elblążanki, by nawiązać jeszcze walkę o medal, koniecznie musiały się przełamać i gromadzić punkty. Dziś okazały się zdecydowanie skuteczniejsze od rywalek.więcej...

żródło: portel.pl

 

Wydarzenie wspiera Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

Terminarz nie jest jeszcze uzupełniony

25

26

Niestety nie udało się drużynie KRAM Startu powtórzyć sukcesu sprzed roku. W sobotę, w hali przy ul. Grunwaldzkiej 135, KRAM Start przegrał przed własną publicznością z drużyną ENERGA AZS Koszalin i ostatecznie zajął czwarte miejsce w rozgrywkach PGNiG Superlig Kobiet w... więcej »
Rehasport Clinic

KLUB

historia

Zarząd

Drużyna

hala

LIGA

terminarz

tabela

puchar

MULTIMEDIA

video

foto

AKTUALNOSCI

SPONSORZY

KONTAKT

KLUB KIBICA

SKLEP

Projekt oraz realizacja Agencja Reklamowa aktywwwni.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.

stat4u