Fatalny finisz Startu i porażka w Lublinie.

Data dodania artykułu: 2017-04-27 08:41:15

autor zdjęcia: fot. Krzysztof Lignarski

Piłkarki Kram Startu słabo rozpoczęły mecz w Lublinie i jeszcze gorzej go zakończyły. Sześć bramek z rzędu straconych w ostatnich minutach pogrzebały szansę naszej drużyny na wywalczenie dwóch punktów. MKS Selgros pokonał Start 28:22 i tym samym zepchnął EKS na czwarte miejsce w ligowej tabeli.

Odmienne nastroje mogły towarzyszyć piłkarkom Selgrosu i Startu przed dzisiejszym meczem. Lublinianki, po serii słabszych meczów, wróciły na właściwe tory pokonując gdyński Vistal. Elblążanki z kolei zagrały fatalnie pierwszą połowę potyczki z Energą AZS i ostateczni straciły dwa oczka. MKS i EKS zrównały się tym samym ze sobą punktami, obie ekipy odniosły w lidze dziewiętnaście zwycięstw i siedmiokrotnie schodziły z parkietu pokonane. Można powiedzieć, że podopieczne Andrzeja Niewrzawy miały psychologiczną przewagę nad rywalkami, bowiem w tym sezonie MKS jeszcze z nimi nie wygrał. Drużyny mierzyły się ze sobą czterokrotnie, dwa spotkania ligowe zakończyły się wygraną zawodniczek Startu, do tego zwyciężyły i zremisowały w Pucharze Polski. więcej...

PGNiG SUPERLIGA

EKS START Elbląg - Metraco Zagłębie Lubin

Elbląg

Środa, 19 Wrzesień godzina 18:00

23

21

Porażką zakończyło się wyjazdowe spotkanie z KPR Kobierzyce. Elblążanki prowadziły do przerwy 14:10, ale ostatecznie przegrały 21:23.Nie udał się wyjazd do Kobierzyc elbląskiej drużynie. Po zwycięstwie w Piotrkowie Trybunalskim na inaugurację sezonu oraz nad Perłą Lublin w... więcej »
Rehasport Clinic

KLUB

historia

Zarząd

Drużyna

hala

LIGA

terminarz

tabela

puchar

MULTIMEDIA

video

foto

AKTUALNOSCI

SPONSORZY

KONTAKT

KLUB KIBICA

SKLEP

Projekt oraz realizacja Agencja Reklamowa aktywwwni.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.

stat4u