KRAM Start - Energa AZS Koszalin

Data dodania artykułu: 2017-04-19 08:20:18

autor zdjęcia: Kram Start

Kolejny mecz i kolejne emocje. Tym razem piłkarki elbląskiego KRAM Startu zmierzą się przed własną publicznością z Energą AZS Koszalin. Początek spotkania w sobotę 22 kwietnia o godz.15.30
Koszalinianki , w dotychczas rozegranych meczach, zdobyły 30 punktów i zajmują 6-te miejsce w tabeli. W rundzie zasadniczej zespoły spotkały się ze sobą dwukrotnie, w pierwszym meczu w Koszalinie górą były gospodynie pokonując Kram Start 29:27, natomiast w drugim meczu w Elblągu Kram Start pokonał Energę 20:17. Do końca rozgrywek zostało jeszcze 7 spotkań. W następnym tygodniu nasza drużyna rozegra aż dwa mecze na wyjeździe, w środę 26 kwietnia w Lublinie i w następny weekend w Lubinie. W III i IV rundzie liczą się wszystkie punkty, każdy mecz jest ważny i niesie dużo emocji, których i tym razem nie powinno zabraknąć.

KRAM START Elbląg - ENERGA AZS Koszalin 22.04.17r. godz.15.30 hala MOSiR ul. Grunwaldzka 135 w Elblągu. 

 

Wydarzenie wspiera Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego. 

Terminarz nie jest jeszcze uzupełniony

25

26

Niestety nie udało się drużynie KRAM Startu powtórzyć sukcesu sprzed roku. W sobotę, w hali przy ul. Grunwaldzkiej 135, KRAM Start przegrał przed własną publicznością z drużyną ENERGA AZS Koszalin i ostatecznie zajął czwarte miejsce w rozgrywkach PGNiG Superlig Kobiet w... więcej »
Rehasport Clinic

KLUB

historia

Zarząd

Drużyna

hala

LIGA

terminarz

tabela

puchar

MULTIMEDIA

video

foto

AKTUALNOSCI

SPONSORZY

KONTAKT

KLUB KIBICA

SKLEP

Projekt oraz realizacja Agencja Reklamowa aktywwwni.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.

stat4u