Start pgonił Szczecin!

Data dodania artykułu: 2017-04-13 08:26:40

autor zdjęcia: fot .Anna Dembińska

Piłkarki Kram Startu, po porażce w Gdyni, wróciły na zwycięską ścieżkę. Nasza drużyna pokonała dziś (12 kwietnia) szczecińską Pogoń 29:26 i wywalczyły niezwykle cenne dwa punkty. Zobacz zdjęcia z meczu.

Worek z bramkami rozwiązała dziś Valentina Blazević. Naszym piłkarkom nie udało się wykończyć pierwszych ataków pozycyjnych. W końcu Adriannę Płaczek pokonała z linii 7. metra Sylwia Lisewska. Dobra obrona przyjezdnych i celne ataki zaowocowały prowadzeniem 3:1. W 7. minucie bramkę kontaktową zdobyła Ewa Andrzejewska i ta sama zawodniczka doprowadziła do wyrównania. Kolejne akcje to naprzemienna wymiana ciosów. Na kole zmuszona była grać dzisiejsza jubilatka Aleksandra Jędrzejczyk, bo przy jednej z akcji nieszczęśliwie w palce uderzona została Aleksandra Stokłosa. Na szczęście uraz okazał się niegroźny i nasza kołowa wróciła jeszcze w pierwszej połowie na parkiet. W 17. minucie Kram Start wyszedł na pierwsze w tym meczu prowadzenie (9:8). Szczecinianki zaraz doprowadziły do wyrównania, a gdy gola na 10:10 rzuciła Patrycja Noga, o czas poprosił Andrzej Niewrzawa. więcej...

żródło: portel.pl

PGNiG SUPERLIGA

KRAM START Elbląg - KPR Gminy Kobierzyce

Elbląg

Sobota, 24 Luty godzina 17:00

25

37

Bez niespodzianki zakończył się mecz Kram Startu w Kościerzynie. Elblążanki odniosły pewne zwycięstwo nad UKS PCM (37:25) i zgarnęły komplet punktów. Stuprocentową skuteczność (4/4) przy obronie rzutów karnych miała Klaudia Powaga.Zdecydowanym faworytem potyczki UKS ze Startem... więcej »
Rehasport Clinic

KLUB

historia

Zarząd

Drużyna

hala

LIGA

terminarz

tabela

puchar

MULTIMEDIA

video

foto

AKTUALNOSCI

SPONSORZY

KONTAKT

KLUB KIBICA

SKLEP

Projekt oraz realizacja Agencja Reklamowa aktywwwni.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.

stat4u