Pierwsza bitwa dla Startu!

Data dodania artykułu: 2017-04-03 08:33:23

autor zdjęcia: fot .Anna Dembińska

Dwa bardzo cenne punkty w kontekście walki o medale wywalczyły piłkarki Kram Startu. Drużyna Andrzeja Niewrzawy po raz pierwszy w tym sezonie pokonała lubińskie Zagłębie 23:21 i awansowała na drugie miejsce w ligowej tabeli. Zobacz zdjęcia.

Sześć najlepszych drużyn PGNiG Superligi rozpoczęło zmagania w grupie mistrzowskiej. W sobotę, po wyrównanym spotkaniu, dwa punkty z Koszalina wywiozły szczypiornistki MKS Lublin. Dziś natomiast Vistal podejmował Pogoń, a Start Zagłębie. Naszą i lubińską drużynę po rundzie zasadniczej dzielił tylko punkt w ligowej tabeli, jednak wydawało się, że w dużo bardziej komfortowej sytuacji są przyjezdne, które już dwukrotnie w tym sezonie pokonały elblążanki. Piłkarki Andrzeja Niewrzawy bardzo chciały pokonać Miedziowe, bo ta wygrana dałaby im awans na drugie miejsce, a porażka spadek na czwartą lokatę...więcej

żródło: portel.pl

Terminarz nie jest jeszcze uzupełniony

25

26

Niestety nie udało się drużynie KRAM Startu powtórzyć sukcesu sprzed roku. W sobotę, w hali przy ul. Grunwaldzkiej 135, KRAM Start przegrał przed własną publicznością z drużyną ENERGA AZS Koszalin i ostatecznie zajął czwarte miejsce w rozgrywkach PGNiG Superlig Kobiet w... więcej »
Rehasport Clinic

KLUB

historia

Zarząd

Drużyna

hala

LIGA

terminarz

tabela

puchar

MULTIMEDIA

video

foto

AKTUALNOSCI

SPONSORZY

KONTAKT

KLUB KIBICA

SKLEP

Projekt oraz realizacja Agencja Reklamowa aktywwwni.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.

stat4u