Pierwsza bitwa dla Startu!

Data dodania artykułu: 2017-04-03 08:33:23

autor zdjęcia: fot .Anna Dembińska

Dwa bardzo cenne punkty w kontekście walki o medale wywalczyły piłkarki Kram Startu. Drużyna Andrzeja Niewrzawy po raz pierwszy w tym sezonie pokonała lubińskie Zagłębie 23:21 i awansowała na drugie miejsce w ligowej tabeli. Zobacz zdjęcia.

Sześć najlepszych drużyn PGNiG Superligi rozpoczęło zmagania w grupie mistrzowskiej. W sobotę, po wyrównanym spotkaniu, dwa punkty z Koszalina wywiozły szczypiornistki MKS Lublin. Dziś natomiast Vistal podejmował Pogoń, a Start Zagłębie. Naszą i lubińską drużynę po rundzie zasadniczej dzielił tylko punkt w ligowej tabeli, jednak wydawało się, że w dużo bardziej komfortowej sytuacji są przyjezdne, które już dwukrotnie w tym sezonie pokonały elblążanki. Piłkarki Andrzeja Niewrzawy bardzo chciały pokonać Miedziowe, bo ta wygrana dałaby im awans na drugie miejsce, a porażka spadek na czwartą lokatę...więcej

żródło: portel.pl

PGNiG SUPERLIGA

EKS START Elbląg - Metraco Zagłębie Lubin

Elbląg

Środa, 19 Wrzesień godzina 18:00

23

21

Porażką zakończyło się wyjazdowe spotkanie z KPR Kobierzyce. Elblążanki prowadziły do przerwy 14:10, ale ostatecznie przegrały 21:23.Nie udał się wyjazd do Kobierzyc elbląskiej drużynie. Po zwycięstwie w Piotrkowie Trybunalskim na inaugurację sezonu oraz nad Perłą Lublin w... więcej »
Rehasport Clinic

KLUB

historia

Zarząd

Drużyna

hala

LIGA

terminarz

tabela

puchar

MULTIMEDIA

video

foto

AKTUALNOSCI

SPONSORZY

KONTAKT

KLUB KIBICA

SKLEP

Projekt oraz realizacja Agencja Reklamowa aktywwwni.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.

stat4u