KRAM START Elbląg - SPR Pogoń...

Tym razem w niedzielę, 15 kwietnia w rozgrywkach PGNiG Superligi Kobiet, elbląski KRAM Start zmierzy się z SPR Pogoń Szczecin.  W minioną środę w Szczecinie nasze zawodniczki rozegrały pierwsze spotkanie półfinału Pucharu Polski, w którym niestety musiały uznać wyższość...... więcej»

Data dodania: Piatek 13 Kwiecień 2018 godzina:10:33:04

Sześć bramek straty Startu...

W pierwszym meczu półfinałowym Pucharu Polski piłkarki Kram Startu przegrały w Szczecinie 21:27. W spotkaniu rewanżowym, które odbędzie się w Elblągu 18 kwietnia, podopieczne Andrzeja Niewrzawy będą musiały ustrzec się błędów i zagrać skuteczniej.Kram Start Elbląg zmierzy się...... więcej»

Data dodania: Czwartek 12 Kwiecień 2018 godzina:08:39:04

Półfinał Pucharu Polski.

Rozpoczynamy walkę o Finał Pucharu Polski Kobiet. Już jutro tj. w środę 11 kwietnia w Szczecinie elbląski KRAM Start rozegra pierwsze półfinałowe spotkanie w ramach rozgrywek Pucharu Polski, w którym zmierzy się z miejscową Pogonią Szczecin. W półfinale drużyny rozegrają...... więcej»

Data dodania: Wtorek 10 Kwiecień 2018 godzina:13:19:35

Start wraca na podium.

Po dwóch przegranych w tym sezonie z GTPR, elblążanki były żądne rewanżu. Piłkarki Kram Startu zagrały dobre spotkanie, prowadziły z gdyniankami już nawet dziesięcioma bramkami, by ostatecznie wygrać 30:24. Zobacz zdjęcia z meczu.Obie drużyny rozpoczęły III rundę podobnie, od...... więcej»

Data dodania: Poniedzialek 09 Kwiecień 2018 godzina:08:48:43

KRAM START Elbląg - GTPR...

Przed nami kolejne mecze i kolejne emocje. Już w najbliższą niedzielę 8 kwietnia drużyna KRAM Start Elbląg podejmować będzie zajmującą 5te miejsce GTPR Gdynia. Zespoły dzieli pięć punktów w ligowej tabeli, KRAM Start ma ich 51 a GTPR Gdynia 46. W minionej kolejce, jeszcze...... więcej»

Data dodania: Piatek 06 Kwiecień 2018 godzina:13:07:11

Terminarz nie jest jeszcze uzupełniony

25

26

Niestety nie udało się drużynie KRAM Startu powtórzyć sukcesu sprzed roku. W sobotę, w hali przy ul. Grunwaldzkiej 135, KRAM Start przegrał przed własną publicznością z drużyną ENERGA AZS Koszalin i ostatecznie zajął czwarte miejsce w rozgrywkach PGNiG Superlig Kobiet w... więcej »
Rehasport Clinic

KLUB

historia

Zarząd

Drużyna

hala

LIGA

terminarz

tabela

puchar

MULTIMEDIA

video

foto

AKTUALNOSCI

SPONSORZY

KONTAKT

KLUB KIBICA

SKLEP

Projekt oraz realizacja Agencja Reklamowa aktywwwni.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.

stat4u