Wysokie zwycięstwo Startu w...

W ostatnim meczu III rundy piłkarki Kram Startu rozbiły w Koszalinie miejscową Energę AZS Koszalin wygrywając różnicą aż dziesięciu bramek (32:22). Po 27 meczach elblążanki mają na swoim koncie sześćdziesiąt punktów i na chwilę obecną zrównały się z Zagłębiem Lubin. Drużyna...... więcej»

Data dodania: Poniedzialek 23 Kwiecień 2018 godzina:08:25:51

Energa AZS Koszalin - KRAM...

Nasza drużyna wraca do ligowych zmagań i już jutro w Koszalinie rozegra ostatnie spotkanie w III rundzie. Przeciwnikiem KRAM START Elbląg będzie zajmująca IV miejsce ENERGA AZS Koszalin. Dla oby dwu drużyn będzie to bardzo ważny pojedynek. Start obecnie zajmuje III miejsce i...... więcej»

Data dodania: Piatek 20 Kwiecień 2018 godzina:10:24:56

Start nie zagra w finale...

Piłkarki Kram Startu walczyły do ostatnich sekund, by awansować do finału Pucharu Polski, jednak nie udało im się odrobić sześciobramkowej straty z pierwszego pojedynku. Dziś (18 kwietnia) EKS wygrał 28:24 i niestety odpadł z dalszej rywalizacji. Zobacz zdjęcia z meczu.Kram...... więcej»

Data dodania: Czwartek 19 Kwiecień 2018 godzina:08:26:29

Piłkarki Kram Startu wygrały drugi mecz w grupie mistrzowskiej i umocniły się na trzecim miejscu PGNiG Superligi. Elblążanki tym samym odgryzły się szczeciniankom za porażkę w pierwszym meczu Pucharu Polski i zapowiadają walkę o awans do finału. - To jest tylko sport, ale...... więcej»

Data dodania: Wtorek 17 Kwiecień 2018 godzina:08:23:10

Portowe odpłynęły bez...

Piłkarki Kram Startu zrewanżowały się szczeciniankom za środową porażkę w Pucharze Polski i gdyby to dziś był mecz rewanżowy, to nasza drużyna cieszyłaby się z awansu do finału. Elblążanki wygrały mecz ligowy różnicą siedmiu goli (27:20) i umocniły się na trzecim miejscu w...... więcej»

Data dodania: Poniedzialek 16 Kwiecień 2018 godzina:08:40:31

Terminarz nie jest jeszcze uzupełniony

25

26

Niestety nie udało się drużynie KRAM Startu powtórzyć sukcesu sprzed roku. W sobotę, w hali przy ul. Grunwaldzkiej 135, KRAM Start przegrał przed własną publicznością z drużyną ENERGA AZS Koszalin i ostatecznie zajął czwarte miejsce w rozgrywkach PGNiG Superlig Kobiet w... więcej »
Rehasport Clinic

KLUB

historia

Zarząd

Drużyna

hala

LIGA

terminarz

tabela

puchar

MULTIMEDIA

video

foto

AKTUALNOSCI

SPONSORZY

KONTAKT

KLUB KIBICA

SKLEP

Projekt oraz realizacja Agencja Reklamowa aktywwwni.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.

stat4u