Magazyn Start TV - odcinek 27

Elblążanki mają patent na wygrywanie z mistrzyniami Polski. W kolejnym magazynie pokażemy Wam mecz Pucharu Polski i ostatnie spotkanie sezonu zasadniczego. Zajrzymy też na plan projektu PAŁERRZUT. Startujemy!   ... więcej»

Data dodania: Czwartek 30 Marzec 2017 godzina:09:45:40

KRAM Start Elbląg - Metraco...

W minioną sobotę zakończyliśmy II rundę rozgrywek PGNiG Superligi Kobiet. Drużyna Kram Start Elbląg pokonała na własnym parkiecie zespół UKS PCM Kościerzyna i tym samym uplasowała się na 3. miejscu w tabeli rozgrywek. W pierwszy weekend kwietnia rozpoczynamy kolejne...... więcej»

Data dodania: Sroda 29 Marzec 2017 godzina:12:05:31

Wyjazd do Lublina!

Już dzisiaj nasza drużyna udała się w podróż do Lublina. Przed naszymi zawodniczkami bardzo ważne  spotkanie i walka o finał PGNiG Pucharu Polski. Przypomnijmy, w pierwszym meczu, rozegranym w Elblągu 23 marca KRAM Start Elbląg pokonał przed własną publicznością MKS...... więcej»

Data dodania: Wtorek 28 Marzec 2017 godzina:12:57:51

Start w najlepszej trójce...

Zgodnie z przewidywaniami zakończył się pojedynek Kram Startu z UKS PCM Kościerzyna. Elblążanki pokonały rywalki 36:27 i zakończyły drugą rundę rozgrywek na wysokim trzecim miejscu. Zobacz zdjęcia z meczu.Przed spotkaniem wydawało się, że pojedynek drużyny Andrzeja Niewrzawy z...... więcej»

Data dodania: Poniedzialek 27 Marzec 2017 godzina:08:33:28

KRAM Start Elbląg - UKS PCM...

Przed nami ostatnia kolejka II rundy rozgrywek PGNiG Superligi Kobiet, przed ostateczną rywalizacją o miejsca 1-6 i 7-12. Elbląski KRAM Start Elbląg podejmować będzie 10 zespół z tabeli UKS PCM Kościerzyna.W pierwszym spotkaniu, które odbyło się 19 listopada w...... więcej»

Data dodania: Piatek 24 Marzec 2017 godzina:09:51:37

PGNiG SUPERLIGA

KRAM START Elbląg - KPR Gminy Kobierzyce

Elbląg

Sobota, 24 Luty godzina 17:00

25

37

Bez niespodzianki zakończył się mecz Kram Startu w Kościerzynie. Elblążanki odniosły pewne zwycięstwo nad UKS PCM (37:25) i zgarnęły komplet punktów. Stuprocentową skuteczność (4/4) przy obronie rzutów karnych miała Klaudia Powaga.Zdecydowanym faworytem potyczki UKS ze Startem... więcej »
Rehasport Clinic

KLUB

historia

Zarząd

Drużyna

hala

LIGA

terminarz

tabela

puchar

MULTIMEDIA

video

foto

AKTUALNOSCI

SPONSORZY

KONTAKT

KLUB KIBICA

SKLEP

Projekt oraz realizacja Agencja Reklamowa aktywwwni.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.

stat4u