KRAM Start - UKS PCM...

Tym razem w niedzielę, w Elblągu rozegramy ósmą kolejkę spotkań PGNiG Superligi Kobiet. Gospodarz KRAM Start Elbląg podejmować będzie UKS PCM Kościerzyna. Drużyna z Kościerzyny wygrała dotychczas tylko jedno spotkanie z Koroną Handball Kielce 27:23 i zajmuje przedostatnie...... więcej»

Data dodania: Sroda 25 Pażdziernik 2017 godzina:10:50:55

Wysoka wygrana Kram Startu!

Nasze zawodniczki KRAM Startu zagrały bardzo dobre spotkanie w Kielcach. Bez problemów pokonały w sobotnim wyjazdowym pojedynku Koronę Handball Kielce 39:22(19:9). Beniaminek PGNiG Superligi nie miał łatwego początku sezonu. W rozegranych sześciu kolejkach miał zerowy...... więcej»

Data dodania: Poniedzialek 23 Pażdziernik 2017 godzina:09:28:06

Wyjazd do Kielc.

Już dzisiaj nasze zawodniczki wyjeżdżają do Kielc. Przed nimi teoretycznie łatwe zadanie, ponieważ ich przeciwnikiem będzie drużyna z Kielce Korona Handball.  Beniaminek z Kielc nie zdobył jeszcze punktów w rozgrywkach PGNiG Superligi Kobiet ale w rozegranych do tej...... więcej»

Data dodania: Piatek 20 Pażdziernik 2017 godzina:11:19:16

KRAM Start pokonał Perłę...

Serdecznie zapraszamy jeszcze raz do obejrzenia wygranego pojedynku pomiędzy KRAM START Elbląg - MKS Perła Lublin 28:25 (17:13).  ... więcej»

Data dodania: Wtorek 17 Pażdziernik 2017 godzina:09:36:38

KRAM START - MKS Perła Lublin

Przed nami 6. kolejka rozgrywek PGNiG Superligi Kobiet i kolejne wyzwanie przed naszymi zawodniczkami. W poniedziałek podopieczne Andrzeja Niewrzawy podejmą MKS Perła Lublin, który nie doznał jeszcze żadnej porażki. W rozegranych dotychczas meczach drużyna wielokrotnego...... więcej»

Data dodania: Piatek 13 Pażdziernik 2017 godzina:08:16:14

PGNiG SUPERLIGA

MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. - EKS START Elbląg

Piotrków Trybunalski

Sobota, 01 Wrzesień godzina

25

26

Niestety nie udało się drużynie KRAM Startu powtórzyć sukcesu sprzed roku. W sobotę, w hali przy ul. Grunwaldzkiej 135, KRAM Start przegrał przed własną publicznością z drużyną ENERGA AZS Koszalin i ostatecznie zajął czwarte miejsce w rozgrywkach PGNiG Superlig Kobiet w... więcej »
Rehasport Clinic

KLUB

historia

Zarząd

Drużyna

hala

LIGA

terminarz

tabela

puchar

MULTIMEDIA

video

foto

AKTUALNOSCI

SPONSORZY

KONTAKT

KLUB KIBICA

SKLEP

Projekt oraz realizacja Agencja Reklamowa aktywwwni.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.

stat4u