Mistrz pokonany! Kram Start...

Piłkarki Kram Startu, wspierane przez dwunastoosobową grupę kibiców z Elbląga, wygrały dziś w Lublinie z MKS 32:28 i zrównały się punktami z mistrzyniami i gdyniankami. Warto dodać, że nasza drużyna jest pierwszą, która w tym sezonie wywiozła punkty z Hali Globus.Pojedynek MKS z...... więcej»

Data dodania: Czwartek 09 Marzec 2017 godzina:08:40:16

MKS Selgros Lublin - KRAM...

Bardzo napięty grafik mają zawodniczki KRAM Start Elbląg. Jeszcze nie opadły emocje po rozegranym meczu w sobotę w europejskich pucharach Challenge CUP z czeskim DHC Sokol Poruba (rewanż w sobotę 11.03.17r. godz.18.00) a przed nami mecze PGNiG Superligi Kobiet. Dzisiaj tj. 8...... więcej»

Data dodania: Sroda 08 Marzec 2017 godzina:10:31:36

Pięciobramkowa zaliczka Kram...

W pierwszym ćwierćfinałowym pojedynku Challenge Cup piłkarki Kram Startu wygrały z DHC Sokół Poruba 29:24. Zobacz zdjęcia. Elblążanki mają zatem pięć bramek przewagi przed meczem rewanżowym, który odbędzie się za tydzień w czeskiej Ostrawie.Ćwierćfinałowy mecz Challenge Cup...... więcej»

Data dodania: Poniedzialek 06 Marzec 2017 godzina:08:30:55

Kram Start Elbląg - DHC Sokol...

Nadchodzący tydzień w Elblągu to nie tylko emocje związane z rozgrywkami PGNiG Superligi Kobiet ale również europejskie puchary. W najbliższą sobotę drużyna Kram START Elbląg rozegra pierwsze spotkanie w ćwierćfinale Challenge CUP a ich przeciwnikiem będzie drużyna z...... więcej»

Data dodania: Czwartek 02 Marzec 2017 godzina:09:42:59

Piętnaste zwycięstwo Kram...

Szczypiornistki Kram Startu po raz kolejny potwierdziły swoją dobrą dyspozycję. Dziś (1 marca) elblążanki pokonały dużo niżej notowaną Olimpię-Beskid Nowy Sącz 31:22, odnosząc tym samym piętnaste w tym sezonie zwycięstwo. Zobacz zdjęcia z meczu.Pojedynek pomiędzy Startem a...... więcej»

Data dodania: Czwartek 02 Marzec 2017 godzina:09:40:34

PGNiG SUPERLIGA

KRAM START Elbląg - Vistal Gdynia

Elbląg

Sobota, 06 Styczeń godzina 18:00

23

37

Szczypiornistki Kram Startu idą na ciosem. W meczu 11. kolejki PGNiG Superligi elblążanki pokonały na wyjeździe Piotrcovię Piotrków Trybunalski 37:23. Było to szóste z rzędu zwycięstwo naszej drużyny. Start zakończył pierwszą rundę na najniższym stopniu podium.Cztery... więcej »
Rehasport Clinic

KLUB

historia

Zarząd

Drużyna

hala

LIGA

terminarz

tabela

puchar

MULTIMEDIA

video

foto

AKTUALNOSCI

SPONSORZY

KONTAKT

KLUB KIBICA

SKLEP

Projekt oraz realizacja Agencja Reklamowa aktywwwni.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.

stat4u