Specjalistyczna konsultacja...

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołał zawodniczki szkolenia centralnego na specjalistyczną konsultację bramkarek, która odbędzie się w Płocku w terminie 05-08.11.2017r. Wśród powołanych zawodniczek z elbląskiego KRAM Startu jest Klaudia Powaga. ... więcej»

Data dodania: Wtorek 31 Pażdziernik 2017 godzina:09:55:00

Pewne zwycięstwo Kram Startu!

W 8. kolejce rozgrywek PGNiG Superligi Kobiet KRAM Start bez problemów pokonał UKS PCM Kościerzyna. Drużyna z Kościerzyny tylko przez pierwsze minuty dotrzymywała kroku elblążankom, kiedy jeszcze w 11 minucie notowaliśmy jedyny remis 3:3. Kolejne minuty meczu należały do...... więcej»

Data dodania: Poniedzialek 30 Pażdziernik 2017 godzina:12:13:01

KRAM Start - UKS PCM...

Tym razem w niedzielę, w Elblągu rozegramy ósmą kolejkę spotkań PGNiG Superligi Kobiet. Gospodarz KRAM Start Elbląg podejmować będzie UKS PCM Kościerzyna. Drużyna z Kościerzyny wygrała dotychczas tylko jedno spotkanie z Koroną Handball Kielce 27:23 i zajmuje przedostatnie...... więcej»

Data dodania: Sroda 25 Pażdziernik 2017 godzina:10:50:55

Wysoka wygrana Kram Startu!

Nasze zawodniczki KRAM Startu zagrały bardzo dobre spotkanie w Kielcach. Bez problemów pokonały w sobotnim wyjazdowym pojedynku Koronę Handball Kielce 39:22(19:9). Beniaminek PGNiG Superligi nie miał łatwego początku sezonu. W rozegranych sześciu kolejkach miał zerowy...... więcej»

Data dodania: Poniedzialek 23 Pażdziernik 2017 godzina:09:28:06

Wyjazd do Kielc.

Już dzisiaj nasze zawodniczki wyjeżdżają do Kielc. Przed nimi teoretycznie łatwe zadanie, ponieważ ich przeciwnikiem będzie drużyna z Kielce Korona Handball.  Beniaminek z Kielc nie zdobył jeszcze punktów w rozgrywkach PGNiG Superligi Kobiet ale w rozegranych do tej...... więcej»

Data dodania: Piatek 20 Pażdziernik 2017 godzina:11:19:16

Terminarz nie jest jeszcze uzupełniony

25

26

Niestety nie udało się drużynie KRAM Startu powtórzyć sukcesu sprzed roku. W sobotę, w hali przy ul. Grunwaldzkiej 135, KRAM Start przegrał przed własną publicznością z drużyną ENERGA AZS Koszalin i ostatecznie zajął czwarte miejsce w rozgrywkach PGNiG Superlig Kobiet w... więcej »
Rehasport Clinic

KLUB

historia

Zarząd

Drużyna

hala

LIGA

terminarz

tabela

puchar

MULTIMEDIA

video

foto

AKTUALNOSCI

SPONSORZY

KONTAKT

KLUB KIBICA

SKLEP

Projekt oraz realizacja Agencja Reklamowa aktywwwni.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.

stat4u