Kram Start Elbląg - Korona...

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia wygranego pojedynku Kram Start Elbląg z Koroną Hadball Kielce 38:29(21:13).   ... więcej»

Data dodania: Czwartek 15 Luty 2018 godzina:12:30:45

Trzynaste zwycięstwo Kram...

Szczypiornistki Kram Startu, po dwóch porażkach, wróciły na zwycięską ścieżkę. Elblążanki wygrały z outsiderem ligi Koroną Handball Kielce (38:29) i zgarnęły trzy punkty. Zobacz zdjęcia z meczu.Zdecydowanym faworytem meczu Startu z Koroną był gospodarz tego spotkania. Zespoły...... więcej»

Data dodania: Czwartek 15 Luty 2018 godzina:08:32:58

Wrócić na zwycięską ścieżkę.

Środowym pojedynkiem z Koroną Handball Kielce elblążanki będą chciały przerwać słabszy okres gry. Po dwóch porażkach z wymagającymi przeciwnikami, drużynę Andrzeja Niewrzawy czeka starcie z ekipą z dolnych rejonów tabeli.Przed nami 18.seria gier PGNiG Superligi kobiet. Można...... więcej»

Data dodania: Sroda 14 Luty 2018 godzina:15:30:54

Bal Sportu i Biznesu. Robert...

W sobotę, podczas Balu Sportu i Biznesu, poznaliśmy wyniki plebiscytu na 10. Najpopularniejszych Sportowców Województwa Warmińsko-Mazurskiego 2017 r. W gronie wyróżnionych są także elblążanie. Andrzej Niewrzawa, szkoleniowiec piłkarek ręcznych Kram Startu Elbląg, został uznany...... więcej»

Data dodania: Poniedzialek 12 Luty 2018 godzina:11:06:50

Bolesna porażka Startu w...

Nie takiej gry i takiego wyniku spodziewali się kibice Kram Startu. Drużyna Andrzeja Niewrzawy rozegrała w Lublinie słabe zawody, notowała długie przestoje i poniosła wysoką porażkę z tamtejszym MKS Perła (22:34).Pojedynek lidera PGNiG Superligi kobiet z zajmującym trzecią...... więcej»

Data dodania: Poniedzialek 12 Luty 2018 godzina:09:22:58

Terminarz nie jest jeszcze uzupełniony

25

26

Niestety nie udało się drużynie KRAM Startu powtórzyć sukcesu sprzed roku. W sobotę, w hali przy ul. Grunwaldzkiej 135, KRAM Start przegrał przed własną publicznością z drużyną ENERGA AZS Koszalin i ostatecznie zajął czwarte miejsce w rozgrywkach PGNiG Superlig Kobiet w... więcej »
Rehasport Clinic

KLUB

historia

Zarząd

Drużyna

hala

LIGA

terminarz

tabela

puchar

MULTIMEDIA

video

foto

AKTUALNOSCI

SPONSORZY

KONTAKT

KLUB KIBICA

SKLEP

Projekt oraz realizacja Agencja Reklamowa aktywwwni.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.

stat4u