Kiedy w połowie 1968 roku w Elbląskim Klubie Sportowym Start Elbląg utworzono drużynę seniorek, tylko najwięksi optymiści wierzyli, że w ciągu kolejnych dekad elbląski klub będzie święcił triumfy i sięgał po najwyższe laury na scenie krajowej i międzynarodowej. W Elblągu świętowano tytuły Mistrza Polski (1992, 1994), zdobycie Pucharu Polski (1993, 1994, 1999). Elblążanki wielokrotnie reprezentowały nasze miasto i kraj na arenie międzynarodowej – w Pucharze Europy oraz w Pucharze EHF.

Dzisiaj Apetyty kibiców zostały rozbudzone przez ostatnie sukcesy klubu. Elblążanki w sezonie 2016/17 zdobyły brązowy medal Mistrzostw Polski i godnie reprezentowały Polskę w Pucharze EHF. W sezonie 2017/18 nie udało się powtórzyć sukcesu sprzed roku, ostatecznie ostatni mecz zadecydował o zajęciu tylko czwartego miejsca. To właśnie takie momenty mobilizują nas do dalszej pracy! Chcemy wrócić na podium! I liczymy, że nam w tym pomożecie.

OFERTA FIRMOWA

Wspólne przeżywanie sportowych emocji na meczach EKS Start Elbląg to świetna okazja, aby integrować i budować więzi wśród społeczności firmy, a także atrakcyjny dodatek socjalny i motywacyjny dla pracowników. Karnet umożliwia wejście na 10 meczów ligowych Startu w ramach PGNiG Superligi Kobiet oraz na mecze Pucharu Polski rozgrywane w Elblągu.

Dostępność : od 10.12.2018 w siedzibie klubu lub email

Cena : 90 zł za karnet

Kupując karnet w ramach oferty firmowej otrzymują Państwo dodatkowe bonusy:

OPCJA 1 : Kupując 11-49 karnetów otrzymujesz:
– ekspozycję logotypu firmy na klubowej stronie www
– ekspozycję logotypu firmy na ekranie multimedialnym, wyświetlanych podczas meczów.

OPCJA 2 : Kupując 50-100 karnetów otrzymujesz:
– ekspozycję logotypu firmy na klubowej stronie www
– ekspozycję logotypu firmy na ekranie multimedialnym, wyświetlanych podczas meczów
– ekspozycję banneru firmy na wszystkich meczach – 3mx1,5m (2 szt.)
– ekspozycja logotypu firmy na wszystkich materiałach graficznych
– ekspozycja logotypu firmy na ściance reklamowej
– wymienianie nazwy firmy podczas meczy w Elblągu.

ZAKUP : Aby dokonać zakupu grupowych karnetów dla firm należy zgłosić się do siedziby Klubu lub wysłać wiadomość e-mail ze zgłoszeniem zapotrzebowania na adres: zarzad@eksstart.pl. Zgłoszenie powinno zawierać informację o liczbie karnetów i zostać wysłane z firmowej skrzynki e-mail. W odpowiedzi otrzymają Państwo informacje o dalszych krokach. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Integracja na meczach EKS Startu Elbląg to znakomity sposób na budowanie dobrych relacji w strukturach kadrowych firmy.

OFERTA INDYWIDUALNA

Jesteś kibicem EKS Start Elbląg, chcesz dołączyć do naszego grona aby wspólne przeżywać sportowe emocje? A może chcesz sprawić swoim bliskim prezent? Nie ma nic lepszego od zakupu karnetu i obecność na 10 meczach PGNiG Superligi Kobiet oraz dodatkowych meczach Pucharu Polski rozgrywanych w hali w Elblągu.

Dostępność : od 10.12.2018 w siedzibie klubu

Cena : 90 zł