Tegoroczny Turniej o Puchar Prezydenta Elbląga wygrał SPR Gminy Kobierzyce. Drużyna z województwa dolnośląskiego wygrała wszystkie mecze, w tym po rzutach karnych z aktualnym Mistrzem Polski MKS Perłą Lublin. Start Elbląg zajął 3 miejsce. Poniżej prezentujemy klasyfikację końcową oraz wyniki wszystkich spotkań.

Tabela końcowa

 Miejsce  Drużyna  Mecze  Punkty  Br. rzucone  Br. stracone  Bilans
 1.  KPR Gminy Kobierzyce  4  11  108  88  +20
 2.  MKS Perła Lublin  4  10  121  97  +24
 3.  EKS Start Elbląg  4  6  113  109  +4
 4.  Energa AZS Koszalin  4  3  102  111  -9
 5.  GTPR Gdynia  4  0  101  123  -22

 

MVP Turnieju: Mariola Wiertelak (KPR Gminy Kobierzyce)

Najlepsza bramkarka: Beata Kowalczyk (GTPR Gdynia)

Królowa strzelczyń: Patrycja Świerżewska (EKS Start Elbląg) – 25 bramek

 

Mecze rozegrane w dniu 11.08.2018 r.

MKS Perła Lublin – Energa AZS Koszalin 32:27 (16:18)

MKS Perła Lublin: Januchta, Gawlik – Łabuda 3, Szarawaga 2, Moldrup 2, Gęga 8, Matuszczyk 2, Królikowska 3, Stasiak 5, Nocuń 3, Rosiak 4, Achruk

ENERGA AZS Koszalin Prudzienica, Sach – Grobelska 4, Michałów 5, Mazurek 3, Smbatian 7, Budnicka 1, Tracz 1, Roszak, Domaros, Kaczanowska 1, Tomczyk 1, Striutkova, Nowicka, Vołownyk 3, Kaczanowska 1

 

GTPR Gdynia – KPR Gminy Kobierzyce 17:30 (8:18) 

GTPR Gdynia: Kowalczyk – Błaszkowska 2, Bienkowska, Wtulich, Czarnik, Gutkowska 5, Małecka 1, Kołodziejska 3, Wąsik 5, Dorsz 1, Śliwińska, Zamyszlak, Lezinskaja

KPR Gminy Kobierzyce: Ciesiółka, Słota – Jakubowska 2, Skalska 3, Mączka 4, Mokrzka 1, Wesołowska 4, Kaźmierska 5, Wiertelak 7, Kozioł, Walczak 1, Dąbrowska, Michalak 2, Koprowska, Kuriata 1, Kucharska

 

MKS Perła Lublin – EKS Start Elbląg 33:22 (16:11)

MKS Perła Lublin: Januchta, Gawlik – Łabuda 1, Szarawaga 2, Moldrup 5, Gęga 2, Matuszczyk 4, Królikowska 1, Stasiak 3, Nocuń 10, Rosiak 5, Achruk

EKS Start Elbląg: Powaga, Pająk – Balsam 2, Choromańska, Świerczek 1, Jędrzejczyk 2, Wasiak, Tarczyluk, Kozimur 2, Trbović 4, Świerżewska 5, Uścinowicz 4, Gadzina 2

 

Energa AZS Koszalin – KPR Gminy Kobierzyce 20:25 (6:11)  

ENERGA AZS Koszalin Prudzienica, Sach – Grobelska 1, Michałów 3, Mazurek 5, Smbatian 2, Budnicka 1, Tracz, Roszak, Domaros, Kaczanowska 1, Tomczyk, Striutkova, Nowicka 1, Vołownyk 6, Kaczanowska

KPR Gminy Kobierzyce: Ciesiółka, Słota – Jakubowska 3, Skalska 4, Mączka 4, Mokrzka 1, Wesołowska 3, Kaźmierska 1, Wiertelak 4, Kozioł 3, Walczak, Dąbrowska 2, Michalak, Koprowska, Kuriata, Kucharska

GTPR Gdynia – EKS Start Elbląg 17:33 (8:19) 

GTPR Gdynia: Kowalczyk – Błaszkowska, Bienkowska 2, Wtulich, Czarnik, Gutkowska, Małecka 2, Kołodziejska, Wąsik 1, Dorsz 2, Śliwińska 2, Zamyszlak, Lezinskaja 1

EKS Start Elbląg: Powaga, Pająk – Balsam 8, Choromańska 2, Świerczek, Jędrzejczyk 2, Wasiak, Tarczyluk 2, Kozimur 5, Trbović 3, Świerżewska 1, UŚcinowicz, Gadzina 2

Mecze rozegrane w dniu 10.08.2018 r.  

MKS PerŁa Lublin – GTPR Gdynia 31:23 (16:9) 

MKS Perła Lublin: Januchta, Gawlik – Łabuda 2, Szarawaga, Moldrup 1, Gęga 5, Matuszczyk 4, Królikowska 5, Stasiak 2, Nocuń 9, Rosiak 3, Achruk

GTPR Gdynia: Kowalczyk – Błaszkowska 1, Bienkowska, Wtulich, Czarnik, Gutkowska 5, Małecka 3, Kołodziejska 3, Wąsik, Dorsz 4, Śliwińska 2, Zamyszlak 1, Lezinskaja 4

 

Energa AZS Koszalin – EKS Start Elbląg 26:32 (14:16) 

ENERGA AZS Koszalin Prudzienica, Sach – Grobelska 4, Michałów 1, Mazurek 5, Smbatian, Budnicka, Tracz, Roszak, Domaros 2, Kaczanowska 1, Tomczyk 2, Striutkova 7, Nowicka 2, Vołownyk 2, Kaczanowska

EKS Start Elbl�g: Powaga, Pająk – Balsam 3, Choromańska 1, Świerczek 8, Jędrzejczyk 2, Wasiak, Tarczyluk, Kozimur 3, Trbović 5, Świerżewska 2, Uścinowicz 8, Gadzina

 

KPR Gminy Kobierzyce – MKS Perła Lublin 25:25 (13:13) k. 8:7

KPR Gminy Kobierzyce: Ciesiółka 1, Słota – Jakubowska 2, Skalska 2, Mączka 3, Mokrzka 2, Wesołowska 2, Kaźmierska, Wiertelak 5, Kozioł, Walczak, Dąbrowska, Michalak 4, Koprowska 4, Kuriata, Kucharska

MKS Perła Lublin: Januchta, Gawlik – Łabuda 1, Szarawaga 4, Moldrup, Gęga 5, Matuszczyk 2, Królikowska 2, Stasiak 3, Nocuń 1, Rosiak 5, Achruk 2

 

GTPR Gdynia – Energa AZS Koszalin 22:29 (14:10) 

GTPR Gdynia: Kowalczyk – Błaszkowska 2, Bienkowska, Wtulich, Czarnik 2, Gutkowska 4, Małecka, 1 Kołodziejska 5, Wąsik 2, Dorsz, Śliwińska 1, Zamyszlak 2, Lezinskaja 3

ENERGA AZS Koszalin Prudzienica, Sach – Grobelska 3, Michałów 5, Mazurek 5, Smbatian 8, Budnicka, Tracz, Roszak, Domaros 1, Kaczanowska, Tomczyk, Striutkova 6, Nowicka, Vołownyk 1, Kaczanowska

 

EKS Start Elbląg – KPR Gminy Kobierzyce 26:33 (16:15) 

EKS Start Elbląg: Powaga, Pająk – Balsam 1, Choromańska, Świerczek 3, Jędrzejczyk 1, Wasiak, Tarczyluk 2, Kozimur, Trbović 4, Świerżewska 10, Uścinowicz 2, Gadzina

KPR Gminy Kobierzyce: Ciesiółka, Słota – Jakubowska 6, Skalska 3, Mączka 9, Mokrzka, Wesołowska 3, Kaźmierska 2, Wiertelak 4, Kozioł 3, Walczak, Dąbrowska 1, Michalak, Koprowska 2, Kuriata, Kucharska

Terminarz gier:

10.08.2018r.(piątek) 
godz. 12:30 MKS Perła Lublin – GTPR Gdynia 31:23 (16:9)
godz. 14:15 ENERGA AZS Koszalin – EKS START Elbląg 26:32 (14:16)
godz. 16:00 KPR Gminy Kobierzyce – MKS Perła Lublin 25:25 (13:13) k. 8:7
godz. 17:45 GTPR Gdynia – ENERGA AZS Koszalin 22:29 (14:10)
godz. 19:30 EKS START Elbląg – KPR Gminy Kobierzyce 26:33 (16:15)

11.08.2018r. (sobota)

godz. 10:00 MKS Perła Lublin – ENERGA AZS Koszalin 32:27 (16:18) 
godz. 11:30 GTPR Gdynia – KPR Gminy Kobierzyce 17:30 (8:18)
godz. 13:00 MKS Perła Lublin – EKS START Elbląg 33:22 (16:11)
godz. 14:30 ENERGA AZS Koszalin – KPR Gminy Kobierzyce 20:25 (6:11)
godz. 16:00 GTPR Gdynia – EKS START Elbląg 17:33 (8:19)

godz. 17:30 ZAKOŃCZENIE TURNIEJU

Patronat Honorowy nad turniejem objął Pan Witold Wróblewski Prezydent Miasta Elbląg.